Обережно сальмонельоз!

Обережно сальмонельоз!Обережно сальмонельоз!

За оперативною інформацією ВСП «Нікопольський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» спостерігається ускладнення епідемічної ситуації з гострих кишкових інфекцій. Головним фактором, що сприяє виникненню захворювань залишаються харчові продукти, більшість яких придбані на ринках міста та в торговій мережі. Так 25 % хворих пов’язують захворювання з молочними продуктами, 16,7 % - з вживанням м’ясних страв, а 16,7 % – кулінарних страв.

Також відмічено зростання на захворювання на сальмонельоз, у травні цього року вже зареєстровано 4 випадки, захворювання пов’язанні з вживанням яєць та овочів, придбаних на ринках міста у приватних осіб.

Довідково: Сальмонельоз – гостре інфекційне кишкове захворювання, збудниками якого є різні види бактерій роду Salmonella. Сальмонела вражає шлунково кишковий тракт, іноді може протікати з тифоподібними симптомами, рідше у вигляді генералізованих септичних форм. Збудники сальмонельозу надзвичайно стійкі до впливу низьких температур, а також інших проявів зовнішнього середовища. У випорожненнях тварин ці бактерії здатні зберігатися протягом трьох років, у водоймах – до чотирьох місяців, в молочних продуктах – до 20 днів. Багато штамів сальмонел резистентні до дії антибіотиків, але легко гинуть від хлору дезінфікуючих розчинів.

Відділ з питань надзвичайних ситуації та цивільного захисту населення Нікопольської міської ради закликає мешканців міста не купувати на ринках, у випадкових людей та в заборонених місцях для торгівлі м’ясні продукти, яйця, гриби, овочі, в’ялену та копчену рибу, ковбасні та кулінарні вироби домашнього приготування.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни та приготування і зберігання харчових продуктів, адже це надійних захист від сальмонельозу!

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Разыскивается подозреваемый в двойном убийстве житель Марганца

Вундервальд Ярослав Николаевич, 03.08.1995 года рождения разыскивается Томаковским отделением Никопольской ...

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

16 мая 2018 | просмотров: 231

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу