В Україні відкриють завод з виробництва мінеральних добрив

В Україні відкриють завод з виробництва мінеральних добривВ Україні відкриють завод з виробництва мінеральних добрив

Українська агрохімічна компанія Grossdorf в середині грудня відкриє завод з виробництва рідких добрив КАС в Вінницькій області потужністю 70 тис. тонн в рік і обсягом зберігання - 3 тис. тонн.

"В даний час проводяться роботи з виготовлення обладнання для заводу, далі воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезено в Хмільник і змонтовано. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці. Таким чином, виробництво буде запущено до кінця 2018 року, і агровиробники цього регіону будуть забезпечені КАС вже у весняному сезоні 2019 ", - зазначив комерційний директор Grossdorf Сергій Рубан.

За його словами, до кінця року потужності Grossdorf з виробництва КАСу досягнуть 480 тис. тонн.

У компанії також зазначили, що протягом останнього року її стратегія дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз в компанії планують побудувати заводи в основних регіонах, де є значна потреба в добривах. Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить в цьому році.

КАС - це водний розчин аміачної селітри й карбаміду в співвідношенні 1:1. У ньому немає вільного аміаку, завдяки чому він має технологічні переваги перед твердими азотними добривами під час використання.

"У 2019 заплановано відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактірованних добрив. Загальна виробнича потужність компанії в Україні до кінця 2019 року становитиме 700-800 тис. тонн рідких і 200-250 тис. тонн компактірованних добрив", - відзначили в Grossdorf.

Інтенсивний розвиток мережі заводів зумовлено як планом розвитку групи компаній, так і бажанням убезпечити клієнтів від логістичних проблем під час активних закупівель та підготовки до посівних робіт, додали у компанії.

"У найближчі два роки Укрзалізниця матиме проблеми із забезпеченням рухомого складу, нових цистерн і тепловозів. Законопроект про приватну тязу був провалений у Верховній Раді, тому питання реформування цього державного монополіста знову відкладене. Щоб забезпечити своїх клієнтів добривами, ми рухаємося в регіони, де Укрзалізниця має складності з доставкою товару", - вважає Рубан.

Джерело: https://biz.nv.ua

Оцените:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам дом в р-не Автовокзала

Общая площадь дома 60 м2. 4 комнаты. кухня и с/у в доме. М/п окна. Отопление газовое - АГВ. Колонка, счетчики....

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

23 октября 2018 | просмотров: 134

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу