Відбувся фінал фестивалю військово-патріотичної пісні

Відбувся фінал фестивалю військово-патріотичної пісніВідбувся фінал фестивалю військово-патріотичної пісні

В КПНЗ «Нікопольський будинок дитячої творчості», відбувся фінал фестивалю військово-патріотичної пісні присвячений 73-й річниці вигнання нацистських окупантів з України. До уваги присутніх і журі конкурсанти презентували 9 вокальних номерів. Стрепетова Поліна НСЗШ № 24,Захарова Аліна НСЗШ № 9, вокальний гурт «Фьюжн» НСЗШ № 13, ансамбль «з Україною в серці» НСЗШ № 4, Фургало Анастасія КЗ «Гімназія № 15», Посунько Надія НСЗШ № 6, Гулевич Христина НСЗШ № 3, Горобець Інесса КЗ «Гімназія № 15», Коковіхіна Ксенія НСЗШ № 4 – всі виступи учасників були емоційними і щирими.

Даний захід покликаний вкотре звернути увагу учнівської молоді на культуру свого народу, згадати що українці одна з найспівочиших націй на землі, а в умовах сучасності, саме піснею хлопці на сході підтримують свій бойовий дух и черпають сили щоб захищати батьківщину.

Всі учасники фестивалю стали переможцями у певній номінації і на підтвердження своєї талановитості та неповторності отримали на згадку дипломи і море овацій від глядачів.

Ірина Хвалько

Джерело nikopol-art.com.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)
20 ноября 2017 | просмотров: 177

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу