Юні боксери з Нікополя стали чемпіонами

Картинка к: Юні боксери з Нікополя стали чемпіонами

З 21 по 27 жовтня в місті Бердянську проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-2007 рр.н., який зібрав 385 спортсменів з різних областей України. До складу збірної команди Дніпропетровської області увійшли вихованці НДЮСШ «Трубник» Дмитро Мельниченко, Сергій Мельниченко, Богдан Птичкін і Микита Захарченко.

За результатами тижня наполегливих поєдинків на рингу Сергій Мельниченко в ваговій категорії 43 кг, а Богдан Птичкін в ваговій категорії 65 кг стали чемпіонами змагань і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.

Срібну медаль виборов Микита Захарченко (50 кг), бронзовим призером став Дмитро Мельниченко (40 кг). Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова та Олександра Мимрикова з дуже успішним виступом на чемпіонаті України і бажаємо подальших успіхів і перемог!