Інформація для отримувачів субсидії

Інформація для отримувачів субсидії

МОНЕТИЗАЦІЯ: ОЧІКУВАННЯ І РЕАЛЬНІСТЬ

Управлінням праці та соціального захисту населення оброблено більше 12 тисяч заяв громадян міста для виплати «монетизованої» частини невикористаної субсидії за опалювальний сезон 2016-2017 рр. Всього для виплати підлягає більше 5 млн. грн.

Управлінням сформовані списки на виплату частини зекономленої субсидії, яка підлягає монетизації, проте через відсутність фінансування виплата поки що не проводиться.

Після надходження коштів з Державного бюджету, Управління одразу забезпечить виплату громадянам частини невикористаної субсидії. Про початок виплати ми додатково повідомимо в ЗМІ.

Увага!! До 1 листопада 2017 року Урядом продовжено термін подачі заяв громадянами для виплати «монетизованої» частини невикористаної субсидії.

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

В 2017-2018рр. відмінено прив’язку при призначенні субсидії до рішення органів місцевого самоврядування стосовно встановлення дати початку опалювального періоду. Субсидія на новий опалювальний період нараховуватиметься з 16 жовтня до 15 квітня, відповідно до постанови КМУ №848.

В жовтні ми розрахуємо зимову субсидію для всіх отримувачів субсидії, кому в травні цього року субсидія була перепризначена на новий період – 2017-2018 рік. Ніяких документів або довідок повторно не потрібно подавати. До кінця жовтня всі отримають повідомлення про розмір призначеної субсидії в опалювальний період.

Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які: орендують приміщення; мають зміни в складі сім’ї, якщо хтось прописався або виписався.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Шановні нікопольці! 14 жовтня відзначається День захисника України та День Українського козацтва

Читать наступну

Про впровадження інвестиційних проектів - 2017 для підтримки малого та середнього бізнесу

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство