Культурно-дозвіллєвий заклад «ФЕНІКС»

Картинка к: Культурно-дозвіллєвий заклад «ФЕНІКС»

Контакти

  • вул. Микитина 10 (мікрорайон 3-тє від.)

    Нікополь

  • (095) 024-99-51, (099) 669-14-34, (095) 465-77-07

1 вересня 2020р. на третій дільниці відкрили філію № 4 Нікопольского культурно-дозвіллєвого центру. Будівлю капітально відремонтували за кошти з місцевого бюджету. Повністю замінили водопровід, каналізацію та електропроводку, відремонтували покрівлю та вимощення, утеплили та пофарбували у сучасному дизайні стіни, встановили автономне електричне опалення.

Всередині приміщення також все відремонтували від стелі до підлоги. Встановили нові металопластикові вікна і двері. Стіни у кожній кімнаті пофарбували по-різному. Там, де будуть займатися активною діяльністю, наприклад, спортом або танцями, кольори підібрали яскраві. Там, де займатимуться творчою діяльністю, стіни кімнат пофарбовані у більш спокійних тонах. Для кожної кімнати придбали нові сучасні меблі та обладнання.

Тут будуть працювати (до речі, безкоштовно!) гуртки творчого та спортивного направлення, дитяча кімната та ще багато цікавого. Також у цій філії будуть проводити заняття з освіти для дорослих та заняття для дітей з особливими потребами. Отже, кожен бажаючий, не зважаючи на вік, зможе знайти у клубі «Фенікс» дозвілля на свій смак.

Навчальні групи формуються з 01.09.20-10.09.20 у керівників за напрямками: КЗ "НКДЦ" Наталя Станіславівна Василенко - (095) 024-99-51; КЗ "Спорт для всіх" Ольга Олександрівна Зінченко - (099) 669-14-34; Центр освіти для дорослих Ольга Іванівна Пастушок - (095) 465-77-07. 

Читати попередню

ДЮСШ № 1

Читати наступну

Пейнтбольный клуб «Семейный»

Бизнес раздел: Магазин «Золотой запас»
Магазин «Золотой запас»

Разнообразные сорта меда (акация, липа, донник, лесное и степное разнотравье и др.). Широчайший ассортимент продуктов пчеловодства с пасеки семьи Матюшенко.

Бизнес раздел: Створення сайтів та інтернет-магазинів у Нікополі
Створення сайтів та інтернет-магазинів у Нікополі

Розробка сайту в Нікополі. Створення інтернет-магазину. Підбір домену та хостингу. Wordpress.

Бизнес раздел:  Медичний центр «Імпульс»
Медичний центр «Імпульс»

Полный спектр медицинских услуг на базе теоретических знаний, многолетнего практического опыта с учетом современных достижений медицины, умноженный на чуткий и индивидуальный подход к пациентам.

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство