Рейтинг: 4.02 / 5 (43)

Медичний центр «Імпульс»

На варті вашого здоров'я досвідчені лікарі та сучасне медичне обладнання.

«Імпульс» - медичний центр, який об'єднав команду професіоналів для профілактики, діагностики та комплексного вирішення, різнопрофільних проблем зі здоров'ям. Наше головне завдання забезпечити професійну медичну допомогу для лікування та відновлення гарного самопочуття.

Також наші пацієнти мають змогу отримувати медичні послуги за програмою медичних гарантій.

Медичний центр «Імпульс» засновано у 2003 р. За час роботи нашого центру медичні послуги отримали не лише мешканці Нікополя та району. У нас багато вдячних пацієнтів із різних районів України, країн далекого та близького зарубіжжя. Медичний центр «Імпульс» обслуговує клієнтів низки великих Українських Страхових компаній та Асистанс центрів, що працюють за програмами добровільного медичного страхування. У медичному центрі «Імпульс» працюють висококваліфіковані спеціалісти на найсучаснішому обладнанні, значна частина якого не має аналогів не лише у нашому місті, а й області.

Основні пріоритети у нашій роботі – глибокі теоретичні знання, багаторічний практичний досвід з урахуванням сучасних досягнень медицини, помножений на чуйний та індивідуальний підхід до пацієнтів.

Розвиток – одна з основних цінностей нашого керівництва та колективу, тому ми завжди йдемо вперед і не зупиняємось на досягнутому. А потенціал ми маємо.

Ми не плануємо зменшувати взятий нами темп. Медицина не стоїть на місці, завжди з'являються нові тенденції та вимоги, тому наша мета «бути найкращими» мотивує нас першими здійснювати міні-прориви та використовувати нововведення. А для цього у нас є сильна та професійна команда.

Контакти

  • вул. Патріотів України, 169

    Нікополь

  • (093) 275-05-05, (098) 275-05-05, (099) 275-05-05, (050) 682-13-79, (067) 634-49-52, (066) 074-55-04

Пн - Пт з 8-00 до 17-00. Субота з 8:00 до 14:00. Щодня працюємо по запису до останнього пацієнта!

2015 року Медичний центр «Імпульс» отримав зірку якості «Краще підприємство країни 2015». Цей знак створено Національним рейтингом якості товарів та послуг для популяризації найбільш успішних та результативних виробників товарів та послуг 2015 року. Право маркування одержують компанії, які за результатами загальнонаціонального рейтингу посіли лідируючі місця за економічними показниками. Він свідчить про надійність та фінансову стабільність компанії. Підприємства, які використовують новітні стандарти у своїй роботі та застосовують їх у виробництві своїх товарів чи послуг, одержують право використовувати логотип «Зірка якості».