23 серпня - День Державного Прапора України. ФОТО

23 серпня - День Державного Прапора України. ФОТО

Щорічно, напередодні Дня Незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора. По всій країні у цей день піднімають синьо-жовті стяги, що символізують силу, свободу та єднання українського народу.

У Нікополі урочиста церемонія підняття Державного Прапора відбулася о 9 годині на площі біля Нікопольської міської ради. Під час історичної довідки на церемонії зазначили, що Державний Прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і слава. Тож нехай він своєю багатовіковою історією підтримує нас у повсякденні та надає впевненість у найкращому майбутньому України!

Командир військової частини А0593 доповів міському голові про готовність до початку церемонії, а Андрій Фісак дав команду «Державний Прапор України підняти!»

Право підняти Державний Прапор України було надано Народному Герою України, учаснику бойових дій у зоні АТО - Ігорю Акулініну та Миколі Гайдуку, сину героїчно загиблого воїна, голови Громадської спілки «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини» Миколи Гайдука.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Нікополі ще один Народний Герой України

Читать наступну

Нікополь втратив свого Героя…ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство