4 симптоми, які свідчать про серцевий напад

4 симптоми, які свідчать про серцевий напад

Більше 25% серцевих нападів відбуваються без яких-небудь явних симптомів і болів в ділянці серця! Проблема серцевих нападів полягає в тому, що, на відміну від інших хвороб, їх симптоми можуть бути прихованими і без явних ознак болю в ділянці серця. Зазвичай вони відбуваються несподівано, і залишилося мало часу, щоб врятувати життя людини. Коли допомогти виявляється із запізненням, то пацієнт помирає. Тому украй важливо знати їх! Від цього буквально залежить життя людини.

Кардіолог доктор C. Крендалл багато років працював над мінімізацією, запобіганням і лікуванням серцевих захворювань. Він дізнався, як наше серце попереджає нас про можливий серцевий напад, за декілька хвилин, днів або тижнів, перш ніж це станеться. Ці знання допоможуть вчасно помітити серцевий напад, що наближається.

1. Набряки
Набрякання кісточок або стоп пов’язано з сидінням або стоянням занадто довгий час. А також відбувається, коли є проблеми з нирками, які не можуть ефективно виснажувати рідину з організму. Проте накопичена рідина в організмі може викликати набрякання навіть в ділянці живота, кісточок і ніг. Таке набрякання обмежує активність серця і перевантажує його. У деяких людей надто багато рідини в організмі, які несподівано, схоже, збільшилися в об’ємах. Це також часто супроводжуються втратою апетиту. Якщо ви помітили ці симптом, то терміново відвідайте лікаря і пройдіть обстеження.

2. Занепокоєння
Багато людей, котрі перенесли серцевий напад, говорять, що вони страждали від занепокоєння якраз перед цим. Деякі пацієнти з тривожним розладом навіть не думають, що у них може бути серцевий напад. Тому в таких ситуаціях бажано звернутися по медичну допомогу. Краще помилитися, ніж заплатити за зневагу або зменшення ситуації своїм життям.

3. Біль в інших частинах тіла
Для багатьох жертв серцевого нападу біль починається в грудях, а потім поширюється на щелепу, спину, плечі, руки або живіт. Іноді біль в грудях може бути взагалі відсутнім. Особливо поширеним є біль в одній з рук або біль між плечима. Якщо ви помітили цей симптом, то терміново зверніться по медичну допомогу.

4. Кашель
У деяких пацієнтів з’являється кривавий слиз при кашлі, розвивається задишка або гнійний кашель, що іноді є симптомом серцевого нападу. Причиною є накопичення рідин в легенях. Тому дуже важливо звернути увагу на цей незвичайний симптом і відвідати лікаря.

Це були загальні, але приховані симптоми серцевого нападу. А також є деякі з найбільш поширених симптомів, які кожен повинен знати:

- утруднення обертання голови
- нудота, блювота
- холодний піт
- задишка
- біль в грудях
- біль в животі
- чутливість до світла

Не ігноруйте ці симптоми, сподіваючись що вони зникнуть. Якщо вони проявляються більше 5-10 хвилин, подзвоніть по номеру екстреної медичної допомоги або тому, хто доставить вас в лікарню.

Джерело: http://wworld.com.ua

Читати попередню

Напитки, которые желательно регулярно пить женщинам

Читать наступну

Худеем без риска: основные признаки неправильного выбора диеты

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство