Адепти «руського міру» в Марганці принижують честь та гідність, право віросповідання громадян України…

Адепти «руського міру» в Марганці принижують честь та гідність, ...

5-травня цього року, у приміщенні Марганецької міської ради на першому поверсі , владика Єфрем – владика Криворізький і Нікопольський УПЦ МП, на запрошення міського голови Жадько О.А. освятив церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

Ось сюжет:

Начебто нічого страшного не відбулося, але як виявляється на практиці зайти до «каплички» може не кожен. 5 вересня цього року священик української православної церкви КП о.Тимофій, перебуваючи в справах в міській раді у цивільному одязі, вирішив зайти до каплички щоб прикластися до ікони, але адепти «руського міру» з криками виштовхали о.Тимофія з каплички та зачинили двері.

Можливо все на цьому і скінчилось би, якби о.Тимофій 6 вересня, знов, перебуваючи в будівлі Марганецької міської ради у справах і гадаючи, що двері «канонічної» церкви все-таки відкриті для всіх віруючих, вирішив таки зайти до каплички. Але сьогодні його знову туди не пустили.

Крім того, почали ображати його та віруючих громади УПЦ КП у Марганці. Говорили, що ця капличка є власністю владики Єфрема, це приватна власність працівників міськвиконкому, і що віруючим УПЦ КП вхід заборонено. В цій ситуації прийшлося викликати наряд поліції, але навіть в присутності працівників поліції, працівник міської ради Гончар Н.В., продовжувала ображати о.Тимофія та його прихожан. По завершенні цього конфлікту був складений протокол про адміністративне порушення та написана відповідна заява щодо ситуації у адміністративній будівлі органу місцевого самоврядування. Нажаль, виявляється, щоб зайти в міській раді в церкву потрібна присутність поліції!!!

Сьогоднішня ситуація викликає обурення розташування церкви країни-агрессора в державній адміністративній будівлі, де ще й і порушують конституційні права віруючих громадян України.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Ученые мужи «уличили» никопольских перевозчиков во лжи

Читать наступну

Установлен источник заражения ребенка ботулизмом на Никопольщине

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство