Акція «Папа для України» у Нікополі. Тільки завтра!

Акція «Папа для України» у Нікополі. Тільки завтра!
Картинка к: Акція «Папа для України» у Нікополі. Тільки завтра!

У Нікополі 13 квітня 2018 року матиме місце спеціальна гуманітарна акція Святішого Отця Франциска «Папа для України» – спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від війни на сході або стали внутрішніми переселенцями.

Кошти, зібрані в католицьких церквах Європи, як і особистий внесок папи Франциска, призначені допомогти виключно людям, що постраждали внаслідок війни, без поділу щодо віри, конфесії чи етнічної приналежності.

Папська акція для України має на меті показати втомленим війною українцям любов і турботу Католицької Церкви. Духовне та моральне становище людей, які постраждали від війни, дуже складне. Папська допомога має стати для них промінням радості та надії, що брати і сестри в Європі не забувають про них.

Для отримання благодійної допомоги у вигляді продуктових наборів і ліків переселенці з Донбасу (Донецької та Луганської областей), що проживають у місті Нікополі та Нікопольському районі, а також навколишніх поселеннях (Покров, Марганець), можуть звертатись до Римо-Католицької церкви, за адресою: м. Нікополь,
вул. Кобзарів 6 (раніше вул. Комунарів) з 11.30 до 16 год.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ: тільки внутрішньо переміщені особи.

ЯКІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ: відбір відбуватиметься за принципом найбільшої соціальної вразливості особи або родини.

Для отримання благодійної допомоги у виглядіт продуктових наборів , ліків та засобів гігієни переселенці з Донбасу (Донецької та Луганської областей), що проживають у місті Нікополі та Нікопольському районі, а також навколишніх поселеннях (Покров, Марганець), можуть звертатись до Римо-Католицької церкви, за адресою: м. Нікополь,

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НАДАТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ: при собі необхідно мати якісні копії: паспорт, ІПН, довідка про переселення, свідоцтво про народження дитини, пенсійне та інші посвідчення, довідка про розмір пенсії/доходів, медичні довідки/виписки та інші документи, що підтверджують соціальні вразливості.

Довідки за тел. (095) 940-65-67 - настоятель o. Zbigniew Beskur

Джерело https://nikopolnews.net

.

Читати попередню

У Нікополі поліцейські зупинили таксі, у якому пасажир перевозив наркотик

Читать наступну

У Нікополі знайдено труп чоловіка. Допоможіть встановити особу! ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство