Андрій Фісак зустрівся з переможцями творчих конкурсів. ФОТО

Андрій Фісак зустрівся з переможцями творчих конкурсів. ФОТО...
Картинка к: Андрій Фісак зустрівся з переможцями творчих конкурсів. ФОТО

6 червня очільник Нікополя Андрій Фісак зустрівся з учнями школи мистецтв, які стали лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та регіональних конкурсів на протязі цього навчального року. Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері. Юні музиканти демонстрували свої таланти, а міський голова вручив переможцям творчих конкурсів різного рівня грамоти.

Андрій Фісак влаштував невеличкий жарт: запропонував зайняти його місце в президії неодноразового лауреата Міжнародних конкурсів Софію Жернових. Творчим особистостям було цікаво дізнатись чи навчався Андрій Фісак в музичній школі, яку він музику слухає, чи любить розв’язувати загадки на розвиток логіки тощо. Міський голова відповів на всі питання дітей і сам поцікавився як допомагає їм мистецтво в різних сферах життя, чим ще, крім навчання люблять займатися учні школи мистецтв, а також розповів що планує зробити влада для того, щоб юні нікопольці мали змогу всебічно розвиватися.

Наприкінці заходу учні художнього відділення подарували міському голові картини і отримали від Андрія Фісака подарунки для всіх учнів школи мистецтв: сертифікат на цікаву подорож по Нікопольському краю та сертифікат на придбання музичної апаратури.

Джерело: Прес-служба міської ради

Читати попередню

Покіс трави йде за планом

Читать наступну

Летние курсы по созданию глиняных скульптур в Никополе

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство