В Україні з'явиться новий анімаційний серіал для дітей

В Україні з'явиться новий анімаційний серіал для дітей

На студії триває робота над створенням анімаційного серіалу для дітей «Мама поспішає додому». Сценарій фільму написано за мотивами однойменноїказки Світлани Дорошевої, яка була опублікована в Україні в 2010 році.

Серіал розповість про будні і свята звичайної родини: мами, тата та їхнього п'ятирічного сина Лесика. На героїв, що живуть у великому місті, чекають неймовірні пригоди. У мережі вже з'явився перший тізер «Мама поспішає додому».

«Ідея серіалу "Мама поспішає додому" вже випробувана в успішній книзі і популярному додатку для дітей - історію читають і люблять у багатьох країнах світу. У нашому серіалі ми не тільки розважаємо дитину чарівними пригодами, а й вирішуємо важливе питання: даруємо дитині впевненість у тому, що вона важлива для батьків, і вони, долаючи всі перешкоди, обов'язково повернуться до неї в її дитячий світ після дня, повного дорослих турбот . Концепція серіалу і візуальне рішення отримали дуже хороші відгуки на міжнародному фестивалі в Каннах MIPjunior, і ми сподіваємося, що мультсеріал полюблять не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах», - цитує Cultprostir креативного продюсера серіалу Ольгу Черепанову.

Джерело: http://zaxid.net/

Читать предыдущую

В Днепропетровской области появился «кочующий» театр

Читать следущую

В Мариуполе проходит марафон от команды «95 квартала»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие