Архів почне надавати платні послуги

Архів почне надавати платні послуги
Картинка к: Архів почне надавати платні послуги

Вивчивши досвід роботи працівників архівних управлінь та відділів міст Кам'янського, Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Павлограду, а також Державного архіву Дніпропетровської області та з метою надання кваліфікованої допомоги нікопольцям, працівники архівного відділу Нікопольської міської ради впроваджують платні послуги відповідно до чинного законодавства. Що це за послуги?

Проведення експертизи цінності документів, їх технічна обробка та складання відповідних облікових документів (номенклатури, описи справ, актів про вилучення для знищення документів).

Підготовка довідок (історичних, тематичних, майнових (про виділення квартир, земельних ділянок, гаражів, введення в експлуатацію домоволодінь, тощо), виготовлення копій документів з паперових носіїв та багато інших.

Довідки соціально-правового характеру (про загальний стаж роботи, про розмір заробітної плати, про стаж роботи на пільгових умовах), необхідні для задоволення права громадян на пенсійне забезпечення, видаватимуться безкоштовно.

Читати попередню

Жители Никополя поддержали переименование Днепропетровской области в Сичеславскую

Читать наступну

19 травня рух транспорту від міськвиконкому до площі Незалежності буде перекрито

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство