Безпліддя у жінок і його професійне лікування у ЕКО клініці IGR (Київ)

Безпліддя у жінок і його професійне лікування у ЕКО клініці IGR ...
Картинка к: Безпліддя у жінок і його професійне лікування у ЕКО клініці IGR (Київ)

Згідно зі статистикою, кожна п'ята пара в Україні, яка намагається зачати і народити дитину, стикається з труднощами. Приблизно у 50% випадків при зверненні до фахівця лікар ставить діагноз «безпліддя». При цьому кількість безплідних шлюбів в Україні та за її межами стрімко зростає.

Приблизно в половині випадків безпліддя викликане жіночим фактором. Це означає, що зачаттю заважають порушення у роботі репродуктивної системи партнерки.

Якщо ви плануєте народити дитину, але не можете самостійно зачати її протягом 12 місяців самостійних спроб, зверніться до "Медичного центру ІГР" у Києві. Ми займаємося питаннями діагностики порушень фертильності у жінок, а також проводимо ефективне лікування.

Причини безпліддя у жінок

Фактори жіночого безпліддя можуть бути найрізноманітнішими. На сьогоднішній день медицині відомо більше 20 захворювань і патологій, які можуть викликати порушення фертильності. Найпоширеніші з них:

 • гормональні збої;
 • ендометріоз;
 • непрохідність маткових труб;
 • захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • вроджені патології;
 • ожиріння та інші.

Щоб точно визначити причину безпліддя, потрібна комплексна діагностика. Пройти необхідні обстеження ви можете у медичному центрі IGR. Під час первинного візиту у клініку лікар складе індивідуальну програму діагностики на підставі даних огляду, анамнезу та передбачуваних першопричин безпліддя.

Особливість медичного центру полягає в тому, що ми завжди намагаємося знайти причину, по якій не наступає вагітність. Вся справа в тому, що правильно встановлений діагноз - це 50% успіху у лікуванні безпліддя.

Ефективні методи лікування жіночого безпліддя

На допомогу бездітним сім'ям з безпліддям приходять різні методи терапії. У деяких випадках банальної корекції способу життя, збалансованої дієти і прийому вітамінів досить, щоб домогтися настання вагітності природним шляхом. При запальних і інфекційних захворюваннях проводиться антибактеріальна терапія.

У разі гормональних порушень показана гормональна корекція.

При складних формах жіночого безпліддя лікар призначає лікування за допомогою допоміжних репродуктивних технологій:

 • ЕКО;
 • ЕКО + ІКСІ;
 • внутрішньоматкова інсемінація;
 • програми донації ооцитів;
 • програми сурогатного материнства і т.п.

Після невдалої спроби ЕКЗ ми не відправляємо пацієнтів відразу ж на повторний протокол. Перед новим етапом лікування ми завжди намагаємося дізнатися причини ненастання вагітності, що допомагає при проведенні наступних протоколів.

На допомогу при лікуванні жіночого безпліддя в "Медичному центрі ІГР" приходить генетична діагностика і інші тести. Вони дозволяють визначити можливі порушення у геномі, які заважають зачаття або викликають переривання вагітності, розвиток тих чи інших ускладнень.

Скільки коштує діагностика і лікування жіночого безпліддя у Інституті Генетики Репродукції (Київ)?

Вартість послуг з діагностики та лікування жіночого безпліддя залежить від різних чинників: обсягу обстеження, обраної програми лікування, що використовуються при лікуванні лікарських препаратів і т.п.

У кожному конкретному випадку для пацієнта підбирається індивідуальна програма обстеження і терапії. Інформація про ціни на діагностику та лікування представлена ​​на офіційному сайті медичного центру. Ви можете звернутися до консультантів клініки або задати питання лікарю під час первинної консультації.

У будь-якому випадку, вартість послуг у нас доступна і оптимальна, з урахуванням якості діагностичних послуг і проведеного лікування.

Читати попередню

Ортопедический салон Ортофут в Киеве - современная и качественная ортопедическая обувь для детей

Читать наступну

Экстракорпоральное оплодотворение в Киеве и его цена в "Медицинском центре ИГР"

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство