Нікополь благодійний: більше трьохсот дітей отримали на Миколая подарунки. ФОТО

Нікополь благодійний: більше трьохсот дітей отримали на Миколая ...

Акція «Святий Миколай – дітям» живе у Нікополі вже 8 років. З 2010-го. Коли у місті починає опадати листя, «миколайчики» (так називають себе волонтери – помічники Святого Миколая) згадують про свої червоні шапочки і починають готуватися до обдаровування діточок з малозабезпечених родин міста.

Що їх спонукає на це? Кожен рік з жовтня до грудня віддавати свої час та енергію на те, аби в один чудовиий день розвезти пакунки у найбідніші домівки? Хтось скаже – диваки, могли би краще на свої сім’ї чи просто на себе сили витратити. Замість цього вони ходять на якісь зібрання, пакують та розподіляють, як ті ельфи, подарунки до 12-ї ночі, щоденно строчать пости у соц. мережі, вигадують, як краще зібрати іграшки, канцтовари, кошти, аби було що дарувати цьогоріч діточкам, їздять по школах, бібліотеках, ходять і у дощ, і у холод зі скринькою, роблять закупки, ведуть бухгалтерію, при цьому дискутують, а іноді й сваряться один з одним, та все ж продовжують весело робити розпочату справу.

І, о диво, до них приєднуються інші бажаючі допомогти! Справжньою знахідкою у цьому році, наприклад, стала сенбернар Аміра та її друг вівчарка Брем, з якими нікопольці охоче фотографувалися, а взамін купляли щось солоденьке дітям, чи кидали у скриньку гроші. Допомогла школа танцю «Ураган», яка на користь акції танцювала на вулицях міста. І навіть дощ не налякав юних танцівників. Як завжди, гідно пройшов Благодійний аукціон побачень, на якому, завдяки нікопольцям та нашій діаспорі за кордоном, було зібрано більше 10 тисяч гривень. Спрацювали всі бібліотеки, деякі школи і навіть дитсадки (малята не поскупилися поділитися ляльками), відділ «Жасмін» (ЦУМ), церкви КП, нікопольський суд і прості нікопольці, які назбирали іграшок, канцтоварів, книжок та інших подарунків. Дуже допомогли розповсюдити інформацію інтернет-пабліки «Типичный Никополь», «Говорящий Никополь», сайт «Інформатор», керівництво ТОВ ВКП «Мотодор» (розклейка афіш в автобусах). Палац урочистих подій (ПУП) надав місце для роботи фабрики Святого Миколая, а кафе «Еллада» - для аукціону побачень. Більше 50 волонтерів-миколайчиків допомагало акції протягом двох місяців.

Завдяки цим зусиллям вдалося сформувати подарунки для 327 дітей із бідних сімей.

17 грудня від ПУПу стартувало 9 автомобілей (зокрема, дякуємо за підтримку автоклубу «Drive2») та 8 велосипедів клубу Nikopol LIFE. Разом із волонтерами на місця виїхали робітники соц. служби (НМЦСССДМ). Дехто з малих саме спав, і подарунок йому поклали під подушку. Інші радо зустрічали гостей. Одна дівчинка вийшла на поріг у сльозах – ніяк не могла вивчити віршик... про Миколая. Після того, як вона отримала пакунок від його помічників, школярка, здивована, зовсім забула про сльози. Мабуть, і віршик їй потім легше дався.

На краплю дива заслуговує кожен. Особливо дітки, які не за своєї волі потрапили у скрутні життєві обставини. Шана нікопольцям, які розуміють це! Нас так багато, і ми творимо для маленьких таку велику справу. Це теж ДИВО, що ми можемо, коли захочемо, ось так об’єднуватися. Щасливих всім свят і до нових зустрічей!

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Не олени уступили победу никопольской интеллигенции

Читать наступну

В Никополе дети состоятельных людей получают БУ игрушки в подарок

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство