Будем з книгою зростати!

Будем з книгою зростати!
Картинка к: Будем з книгою зростати!

Починаючи з 1967 року, за рішенням Міжнародної ради дитячої книги, в день народження видатного датського письменника-казкаря Г.К.Андерсена – 2 квітня світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Зазвичай до цього дня в Україні, а також у багатьох інших країнах, приурочене проведення Тижня дитячого читання.

І саме напередодні святкування, 30 березня, в Обласній бібліотеці для дітей м. Дніпра був завершений 3-й етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2018», в якому прийняли участь активні читачі Нікопольської Центральної дитячої бібліотеки та дитячої філії № 4, які є переможцями 2-го етапу конкурсу. Так, серед 7-класників, учень ЗОШ № 3 – Георгій Прудков а серед 6-класників, учениця ЗОШ № 15 – Лада Аліфанова

Близько 40 дітей-переможців 2-го етапу із різних міст та районів Дніпропетровської області змагались в ерудиції, відповідаючи на тестові завдання вікторини за літературними творами. Серед 20 учасників Лада Аліфанова увійшов у трійку кращих серед 6-класників і представив журі свої читацькі уподобання – здобула перемогу!

Діти отримали Дипломи за участь у 3-му обласному турі Всеукраїнського конкурсу, книжки та солодкі призи. А переможці обласних етапів отримали головний приз – поїздку на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» у Львів, де отримають нові незабутні враження та корисні знайомства.

Святкування Міжнародного дня дитячої книги є яскравим показником того, що книга, яка створена саме для дитини, має вплив на формування її характеру та становлення як людини.

Ася Мочньова,

заступник директора по роботі з дітьми

Нікопольської централізованої бібліотечної системи

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Нікополь активно готується до фестивалю «Писанкове дерево».ФОТО

Читать наступну

Ферросплавщики выбрали «Леди заводчанку – 2018»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство