Час повертати своє. Приєднуйтеся до «Гвардії Наступу»

Час повертати своє. Приєднуйтеся до «Гвардії Наступу»
Картинка к: Час повертати своє. Приєднуйтеся до «Гвардії Наступу»

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

Записатися у добровольці можна у Нікопольському ЦНАПі, який знаходиться за адресою: вул. Електрометалургів, 3. Також можна заповнити заявку онлайн на сайті: https://storm.mvs.gov.ua/

 

Читати попередню

Гуманітарна допомога від ООН у Нікополі

Читать наступну

Куди звертатися мешканцям Нікополя, якщо ворог пошкодив ваше житло

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство