В Нікополі відбувся ІІ Чемпіонат Дніпропетровської області з паралімпійської гри Боча

В Нікополі відбувся ІІ Чемпіонат Дніпропетровської області ...
Картинка к: В Нікополі відбувся ІІ Чемпіонат Дніпропетровської області з паралімпійської гри Боча

У турнірі прийняли участь понад 30 спортсменів-візочників з таких міст: Нікополь, Дніпро, Кам’янське, Павлоград, Покров, Марганець, Жовті Води, Кривий Ріг та Тернівка. Змагання організовані Нікопольською спортивно-оздоровчою організацією інвалідів «АКВА», спільно з відділом з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, за підтримки Дніпропетровського обласного регіонального центру «Інваспорт» та Нікопольського заводу феросплавів.

На урочистому закритті змагань всіх спортсменів вітали та нагороджували заступник міського голови Ольга Коник, депутат Дніпропетровської обласної ради, голова первинної організації профспілки металургів і гірників України ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» Володимир Романенко, депутат Нікопольської міської ради Тетяна Обиденна, а також голова Нікопольської спортивно-оздоровчої організації «Аква» Антон Серов. Нікопольські спортсмени, представники спортивно-оздоровчої організації «Аква» гідно виступили на змаганнях, переможцями та призерами у своїх класах стали:

клас «ВС 1» - 1 місце Олександр Кривошта та 3 місце Платон Сисоєв;
клас «ВС 2» - 1 місце Андрій Мороз та 3 місце Наталя Сарана;
клас «ВС 4» - 2 місце Андрій Окулов;
клас «ВС 5» - 3 місце Володимир Рябий;
клас «Команди ВС 1/2» – 1 місце команда у складі Олександра Кривошти, Андрія Мороза та Наталі Сарани та 3 місце у команди у складі Платона Сисоєва, Вікторії Волошиної та Аліма Кравченко.

Такі заходи дуже важливі для людей з обмеженими можливостями, адже збираючись разом вони отримують заряд енергії під час спілкування, безцінний досвід та навички у цій грі, яка носить ще й реабілітаційний характер, а також відчувають всібічну підтримку від міської влади та небайдужих людей. Варто відзначити, що двоє нікопольчан Андрій Мороз та Андрій Окулов являються членами збірної команди України з паралімпійської гри Боча і активно приймають участь як у всеукраїнських, так і закордонних змаганнях.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Под Никополем впервые устанавливают птицезащитные устройства

Читать наступну

В Нікополі відбувся турнір з волейболу пам'яті Заслуженого тренера України Бориса Дєєва

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство