Через негоду нікопольські школярі йдуть на канікули, а в закладах соціальної сфери увімкнуть опалення

Через негоду нікопольські школярі йдуть на канікули, а в закладах ...

18 квітня 2017 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Андрія Фісака – Юрія Сокола. Причиною позачергового засідання стало погіршення погодних умов у місті та штормове попередження.

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у результаті вторгнення на територію Дніпропетровської області холодного арктичного повітря, з 18 по 22 квітня очікується холодна погода зі значними заморозками, сильними дощами та мокрим снігом. 21 квітня пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с..

Для мінімізації наслідків негоди і з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, було вирішено рекомендувати виконуючому обов’язки міського голови Андрія Фісака – Олександру Саюку, скликати позачергове засідання виконавчого комітету Нікопольської міської ради для розгляду питання про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах міста, поновлення теплопостачання закладів освіти та охорони здоров'я.

Крім того, комісія з питань ТЕБ і НС вирішила:

  • перевести в стан підвищеної готовності оперативно-черговий персонал, аварійно-відновлювальні бригади аварійних служб для невідкладного усунення можливих аварійних ситуацій;
  • обмежити проведення масових заходів, пов’язаних зі скупченням людей;
  • провести роз’яснювальну роботу серед батьків учнів загальноосвітніх закладів міста та вихованців навчальних закладів щодо обмеження перебування на відкритому повітрі та інструктажі з учнями щодо профілактики дитячого травматизму.

Керівники суб’єктів господарювання отримали доручення вжити заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та порушення сталої роботи об’єктів життєзабезпечення міста.

Того ж дня відбулося засідання виконавчого комітету Нікопольської міської ради, який одноголосно прийняв рішення про введення тимчасових канікул у навчальних закладах міста у зв’язку з погіршенням погодних умов терміном з 19 по 25 квітня (включно). Також прийнято рішення про відновлення теплопостачання в дитячих садках, амбулаторіях та медичних закладах міста.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

План заходів медичних закладів міста до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Читать следущую

Собака - друг, але…

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие