Чим загрожує звичка спати з кондиціонером

Чим загрожує звичка спати з кондиціонером

Для великої кількості людей кондиціонер є єдиним порятунком від спеки за вікном. Однак експерти назвали 5 приголомшливих речей, які відбуваються з нашим організмом під час сну в кондиціонованому приміщенні.

Сильні болі

Коли ми засинаємо при включеному кондиціонері, то температура в кімнаті може опуститися нижче комфортної для нашого організму. А низька температура провокує головні болі, болі в спині, м’язові спазми.

Застуда

Прохолодна температура в кімнаті також може спровокувати захворюваність застудою. Тому не дивуйтеся, якщо ви прокинетеся з нежиттю і кашлем вранці. Це відбувається в тому випадку, якщо температура на кондиціонері стоїть на рівні 16 градусів.

Суха шкіра

Кондиціонер поглинає вологу з повітря, а також з вашого тіла. Сон з включеним кондиціонером є причиною підвищеної сухості шкіри, через яку вона значно сильніше лущиться.

Втома

Ви закриваєте вікна і двері, коли вмикаєте кондиціонер, щоб зберегти прохолоду. Однак тим самим ви позбавляєтеся від будь-яких джерел свіжого повітря, адже в приміщення його просто не вистачає. Нестача свіжого повітря може викликати постійну втому.

Проблеми з диханням

Також, якщо ви не занадто часто очищаєте свій кондиціонер, то він може стати живильним середовищем для грибків і бактерій. В результаті, у вас з’являться труднощі з диханням, зросте ризик серйозних легеневих інфекцій.

Джерело https://infokava.com

Читати попередню

Перша допомога при отруєнні кавуном

Читать наступну

Опасности народной медицины, которые нужно знать

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство