Чому затримують соціальні виплати?

Чому затримують соціальні виплати?
Картинка к: Чому затримують соціальні виплати?

Соціальні допомоги на дітей, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю з дитинства тощо, виплачуютьcя щомісячно. Цього місяця гроші на рахунки ще не надійшли. Це стосується і виплати житлових субсидій та пільг в грошовій готівковій формі.

Чому склалась така ситуація? З цим запитанням все частіше звертаються жителі нашого міста до управління соціальної політики. Як правило, гроші на виплату допомог, субсидії та пільг надходять у першій половині місяця, але на початку нового бюджетного року можливі затримки. Нагадуємо, що державна соціальна допомога виплачується протягом місяця, за який вона нарахована.

Фінансування виплати державної допомоги здійснюється за рахунок бюджетної програми з державного бюджету і виплата допомоги не проводиться у визначене число місяця, а здійснюється управлінням соціальної політики лише після надходження коштів на зазначені цілі.

Після надходження фінансування з державного бюджету кошти на виплату всіх державних допомог за січень 2020 року та субсидії і пільг за грудень 2019 року буде перераховано до банківських установ та поштових відділень.

Фінансування субсидії та пільг у грошовій безготівковій формі за грудень 2019 року буде проведено Мінсоцполітики після обробки АТ «Ощадбанк» всієї необхідної інформації наприкінці січня 2020 року.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читать предыдущую

У Нікополі змагались робототехніки

Читать следущую

Где в Никополе купаться на крещение: советы спасателей

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие