Чудовий світ орігамі

Чудовий світ орігамі

В Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості відбувся міський конкурс-змагання «Чудовий світ орігамі» серед учнівської молоді міста. В конкурсі взяли участь 14 учасників – учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів міста.
Метою змагань була пропаганда та популяризація технічної творчості серед молодших школярів ЗНЗ міста, розвиток творчих здібностей учнів та їх образно-просторового мислення, виховання патріотизму та дружнього ставлення один до одного.

Конкурс складався з двох етапів: виконання домашнього завдання (заочний етап) і виготовлення виробів у техніці орігамі за схемою (очний етап).

Домашнє завдання учні виконували в школі. До 14 квітня всі роботи були надані в КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості». В цьому році учням була запропонована сюжетна композиція за темою «Квітуча Україна».

Другий етап конкурсу проводився в міжшкільному центрі 26 квітня. На відкритті міського конкурсу були присутні директор Центру –Тетяна Чернявська, заступник директора з технічної творчості Наталя Бенько, вчителі та керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Директор Центру привітали учасників конкурсу-змагань, побажала їм творчості, фантазії, успіхів у досягненні поставленої мети. Урочисто прозвучав гімн України, і конкурс розпочався.

У змаганнях взяли участь команди шкіл № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 18, 22, КПНЗО «НМЦТН та ТТ», всього 14 учнів. Учасники змагань дуже старалися, щоб захистити честь своєї школи.


Домашнє завдання було оцінено до початку конкурсу-змагань. Суддям дуже важко було вибрати кращі роботи, бо учні усіх шкіл доклали багато зусиль, щоб виграти у конкурсі, але все ж довелося вибирати. У кабінеті було організовано виставку сюжетних композицій за темою «Квітуча Україна», яку оглянули учні-учасники конкурсу та керівники команд.

Перше місце посіла композиція «Квітуча Україна», виконана ученицею 6-А класу КЗ «НСЗШ № 13» – Яною Пономарьовою (керівник – Єна О.В.), друге дісталося Олені Тюхаєвій, вихованці гуртка орігамі КПНЗО «НМЦТН та ТТ» (керівник – Задорожна Н.І.) третє – Ангеліні Вовк, учениці 4 класу КЗ «НСЗШ № 16». Грамотами були відмічені і роботи учнів у номінаціях «За оригінальність» (Лунько Софія, КЗ «НСЗШ № 9») та Вискрибець Вікторія (КЗ «НСЗШ № 22»), «За складність роботи» (Кульбака Анастасія, КЗ «НСЗШ № 8»), «За охайність» (Чекмарьов Кирило, КЗ «НСЗШ № 11»), «За композиційне рішення» (Шпилька Тимофій, КЗ «НСЗШ № 10).

Потім була проведена теоретична та практична частина конкурсу, в якій учасники виготовляли за схемою фігурку ластівки, яку використали у власній композиції за власним задумом. Які чудові і неповторні композиції побачили члени журі! Кожна з них – справжній витвір дитячої фантазії і майстерності, душа наших дітей! Були перевірені методом тестування і теоретичні знання дітей у техніці орігамі – це знання основних ліній та базових форм.

І ось почалось нагородження переможців, учасники з хвилюванням та нетерпінням чекали оголошення результатів.

Перше командне місце посіла команда КЗ «НСЗШ № 13» на чолі з керівником команди – Єна О.В., друге – команда КЗ «НСЗШ № 11 на чолі з керівником – Лебідь А.М., третє – команда КЗ «НСЗШ № 6» на чолі з керівником - Раковою Н.В .

Перше абсолютне місце посіла Яна Пономарьова, учениця 6-А класу КЗ «НСЗШ № 13», друге – Кирило Чекмарьов, учениця 5 класу КЗ «НСЗШ № 11», третє – Марія Тончук, учениця 6-Б класу КЗ «НСЗШ № 6».

Переможці були нагороджені дипломами та солодкими подарунками.

Конкурс пройшов весело і завзято, всі діти показали тверді теоретичні знання, вміння та навички роботи з папером, прекрасне володіння технікою орігамі, проявили творчість та фантазію!

Заступник директора з ТТ Н.Л.Бенько

Джерело nikopol-art.com.ua

Читать предыдущую

«Край п'яти січей». ФОТО

Читать следущую

Пам'ятай про Чорнобиль!

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие