• 22 сентября 2021

Цікаве для отримувачів субсидії

Цікаве для отримувачів субсидії
Картинка к:  Цікаве для отримувачів субсидії

Як приклад, у приватному секторі Нікополя зареєстрованих мешканців(наприклад дорослих сина та/ або доньку) за довідкою від квартальної зараховують як тих, що не мешкають і батьки мають змогу отримати субсидію без них. Але на фактичну адресу проживання цих дітей ці данні не скеровуються і вони є «мертвими душами», що також за їх фактичним місцем проживання дозволяє іншим членам їх родин отримувати субсидію без них.

У Нікополі тільки «КУБ ЛДФ» при знятті обліку людини з місця платні субсидії вимагає довідку про нове місце фактичного проживання. Тому враховуючи вище наведене люди оплачують у «КУБ ЛДФ» за місцем реєстрації паспортів у помешканні всіх членів родини, а наприклад, субсидії на газ отримують без врахування дітей за двома адресами так, як вони не враховані ні у приватному секторі, ні за місцем фактичного проживання.

Але якщо буде зроблено єдиний реєстр отримувачів субсидії, то ця схема стане неможливою. Тобто якщо за даними КУБ ЛДФ людина сплачує за вивіз сміття, то і у МіськГазі будуть рахувати дитину при розгляді розміру субсидії.

Кабінет міністрів України прийняв рішення до кінця 2017 створити єдиний реєстр одержувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідну постанову було прийнято 20 липня на засіданні уряду.

«Мова йде про створення єдиного реєстру отримувачів субсидій, який буде в розпорядженні у Мінсоцполітики», - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, це рішення є важливим для верифікації субсидій. Прем'єр підкреслив, що реєстр буде створено до кінця року...

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читать предыдущую

Мій тато-герой. ФОТО

Читать следущую

Сколько стоит человеческая жизнь???

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие