Дайджест Бюджету участі Нікополя №1. ФОТО

Дайджест Бюджету участі Нікополя №1. ФОТО
Картинка к: Дайджест Бюджету участі Нікополя №1. ФОТО

Нагадуємо, що у процесі голосування було обрано 20 проектів містян, які за правилами Бюджету участі міста Нікополь мають бути реалізовані вже до кінця року!

Деякі з проектів вже були реалізовані, а саме:
• Спортивний майданчик «Воркаут» (Вул. Княжа, 101), автор: Донець М.С. (розпорядник коштів: Мамонтова Т.В.),
• Встановлення камери спостереження в районі дитячого спортивного майданчика по вул.Перемоги 39 (СЗШ № 18), автор: Биданова О.В. (розпорядник коштів: Костиркін М.М.),
• Створення арт-об'єкту «Молодіжний простір» з відокремленням площадки на ганку КЗ «Нікопольський Палац урочистих подій» декоративними ажурними загородженнями, автор: Дніпрова І.В. (розпорядник коштів: Мамонтова Т.В.)

Частково виконанні та знаходяться в процесі реалізації наступні проекти:

• Доступний спорт в кожен двір (сквер на площі Незалежності за танком), автор: Поперечнюк М.М., розпорядник коштів: Мамонтова Т.В. – частину спортивного майданчику було збудовано за власні кошти автора проекту, готується до встановлення додаткове устаткування для майданчика вже закуплене за бюджетні кошти,
• Арт-об'єкт «Відкрита сцена» на території КЗ «Нікопольська міська школа мистецтв №1» (пр.Трубників, 35А) – по проекту активно ведуться роботи з будівництва, автор: Пастушок О.І., розпорядник коштів: Мамонтова Т.В.,
• «Львів-Нікополь - творча співдружність» - проект культурно-просвітницький – готується до друку книга, незабаром планується випуск сигнального екземпляру, автор: Косих А.І., розпорядник коштів: Мамонтова Т.В.

Ведуться роботи із розрахунку кошторису та розробки документації по іншим проектам Бюджету участі: Вдосконалення прилеглої території поліклініки КЗ «Нікопольська міська лікарня №4» ДОР», Чистий Нікопольський двір без сміття, Я хочу жити в кращому місті, Рухаємось швидко, Двір моєї мрії, Мрії діточок, Рушниковий вказівник, Міський громадський туалет в центрі міста, «Алея релаксу», Дитячий майданчик для дітей, Квітуче місто (зупинка громадського транспорту на ЦУМі біля фонтану), Облаштування куточку відпочинку, Дитяча мрія, Облаштування території для переносу сміттевих баків (пр.Трубників 33, 35).

Вітаємо авторів проектів, що вже були реалізовані та дякуємо розпорядникам коштів за плідну роботу з реалізації! Слідкуйте за наступними оновленнями у спільноті - Бюджет участі Нікополь.

Читати попередню

Нікополь ділиться досвідом децентралізації опалення з «сусідами»

Читать наступну

У Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області проведено сеанс телефонного зв’язку

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство