Дайджест реалізації проектів бюджету участі-2017. ФОТО

Дайджест реалізації проектів бюджету участі-2017. ФОТО

До кінця підходить 2017 рік. Рік, що приніс у життя міста Бюджет участі - один з найдієвіших інструментів конвертації громадянської активності мешканців у реальні зміни в місті!

Станом на 22 грудня 2017 року реалізовані 16 із 20 проектів-переможців, які обрали нікопольці! Виключення складають такі проекти: Арт об’єкт «Відкрита сцена», «Дитячий майданчик для дітей» (вул.Богунська, 59), «Облаштування території для переносу сміттевих баків (пр.Трубників 33, 35)», «Міський громадський туалет в центрі міста» (проект незважаючи на деякі складнощі на початку - вже реалізовується та скоро буде завершений). Роботи тривають і ми впевненні, що ці проекти будуть неодмінно завершені, якщо не в цьому то на початку нового 2018 року.

На разі реалізовані наступні проекти-переможці:

«Вдосконалення прилеглої території поліклініки КЗ «Нікопольська міська лікарня №4«ДОР»». В рамках проекту було вимощено тротуарною плиткою пішохідну доріжку, обладнано додатковий окремий вхід зі хвірткою.
2. Спортивний майданчик «ВОРКАУТ» (вул.Княжа 101)». На дитячому майданчику було встановлено багатофункціональну конструкцію для заняття спортом.
3. «Чистий Нікопольський двір без сміття (вул.Електрометалургів, 44 В-Г)». Територію, де знаходяться сміттєві баки, було облаштовано парканом. Для зручності мешканців довколишніх будинків до об’єкту прокладено доріжку тротуарною плиткою.
4. «Встановлення камери спостереження в районі дитячого спортивного майданчика по вул.Перемоги, 39 (СЗШ № 18)».Для безпеки школярів на фасаді школи було встановлено 3 камери відеонагляду. До прямої трансляції з камери можуть підключитися всі бажаючі на сайті веб-камер міста за посиланням - http://www.kanrit.com/web59.
5. «Я хочу жити в кращому місті (Гімназія № 15)». Паркан школи вздовж вулиці Шульгіна було змінено на новий, як і передбачалося проектом.
6.  «Створення арт-об'єкту «Молодіжний простір» з відокремленням площадки на ганку КЗ «Нікопольський Палац урочистих подій" декоративними ажурними загородженнями». Необхідна конструкція була виготовлена. На разі вона використовується під час заходів, що проводяться в Палаці урочистих подій (на вулиці та у приміщенні).
7. «Рухаємось швидко (вул.Трубченка, 2)». Старий тротуар було повністю відновлено: вимащена тротуарна плитка.
8. «Двір моєї мрії (вул.Електрометалургів, 42)». У дворі будинку біля під’їздів були встановлені лавки для відпочинку та урни.
9. «Мрії діточок (вул.Братів Шиянів, 3)». Згідно ідеї проекту біля будинку було встановлено тенісний стіл та лавки для відпочинку.
10. «Рушниковий вказівник (Європейська площа)». За ескізом автора проекту було виготовлено та встановлено арт-об’єкт на Європейській площі із історичною інформацією для гостей та символічним дороговказом пам’яток.
11. «Львів-Нікополь-Творча співдружність - проект культурно-просвітницький». В рамках проекту було видано 50 примірників книги Сергія Кустова «Маленький Скіф», відбулась презентація книги у палаці урочистих подій. Наклад книги зокрема поступить до бібліотек міста.
12. «Алея релаксу (пр.Трубників, 40)». На вході у бібліотеку №2 на місці ґрунтової доріжки був викладений плиткою тротуар, поруч встановлено дві лавки для відпочинку.
13. «Квітуче місто (зупинка громадського транспорту на ЦУМі біля фонтану)». Були виготовлені та встановлені ажурні вазони для квітів біля зупинки громадського транспорту. Весною у них будуть висаджені живі квіти.
14. «Облаштування куточку відпочинку (вул.Першотравнева, 3)». Сміттєві баки відгороджені від дитячого майданчику.
15. «Дитяча мрія (вул.Пилипа Орлика 60, 56А)». У процесі реалізації проекту ідея була дещо видозмінена – за підсумками реалізації місце знаходження сміттєвих баків облаштоване парканом.
16. «Доступний спорт в кожен двір (сквер на площі Незалежності за танком)». Основну частину спортивного обладнання майданчика було придбано та встановлено за кошти автору проекту. З місцевого бюджету профінансовано та встановлено додаткове тренажерне обладнання для занять воркаутом.

P.S. Нагадуємо про те, що існує також інтерактивна карта проектів Бюджету участі - http://qoo.by/3jHH
Команда БФ «Нікополь туристичний» дякує усім хто плідно працював для впровадження Бюджету участі у місті. А саме дякуємо – міській владі, Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ» та також авторам проектів. Авторів проектів, що не перемогли у голосуванні закликаємо не зупинятися і спробувати свої сили у Бюджеті участі 2018, що стартує у місті 3 січня (заявки можна буде подавати до 1 лютого, довідки за тел. міськради  4-26-45, 688-491).

Спільний проект «GIZ», БФ «Нікополь туристичний» із місцевою владою «Супроводження впровадження бюджету участі у м.Нікополі задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства» завершується у 2017 році. Інформуємо, що під час реалізації Бюджету участі-2018 БФ «Нікополь туристичний» вже не є партнером із впровадження. Проте ми всіляко готові ділитися з владою та мешканцями і іншими зацікавленими сторонами корисним досвідом. Можете звертатися до нас також за консультацією щодо написання та покращення ваших проектних заявок, які сподіваємось Ви неодмінно будете подавати у 2018 році (facebook.com/groups/PBNikopol).

З Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай наступний рік принесе у Ваше життя лише приємні моменти, бажаємо успіху на шляху до нових звершень!

Джерело http://ntm.net.ua

Читати попередню

Итоги года. Мы верой и правдой служили вам в уходящем году

Читать наступну

Что подарить бабушке на Новый год?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство