Де у Нікополі шукати «підвішену каву»

Де у Нікополі шукати «підвішену каву»

Дуже приємно зазирнути у крамничку кави-чаю та ненароком побачити ось таке ;)

Благодійний рух «підвішеної кави» вже давно впроваджується у різних містах світу й України. Писали й ми про це не раз. Але у Нікополі вперше я побачила цю ідею в дії тільки сьогодні.

Що ж таке «підвішена кава»? Це анонімне пригощання напоєм відідувача кафе (чи іншого закладу харчування). Ви замовляєте і платите за кілька порцій кави (або чаю, шоколаду, соку і т.п.). Одну для себе, а решту просите «підвісити». Далі бармен відмічає на спеціальній дошці кількість «підвішеного» (або пише на стікерах, як у нашому випадку). Тепер будь-хто спраглий може зайти та замовити цей напій безкоштовно, адже раніше ви вже його оплатили.

Ця традиція прийшла до нас з Італії. І було дуже радісно, що й у Нікополі живуть чуйні люди, спроможні підтримати благодійне починання.

«Можливо, й вам колись знадобиться «підвішений кухлик», - з посмішкою зауважила бармен. Еге ж, життя, воно таке, непередбачуване. Та добре, що можна ось так зайти, і трохи зігрітися теплотою чийогось сердця. Нехай і незнайомого.
Отож, інші нікопольські заклади харчування, ті ж кав’ярні, яких останнім часом у місті побільшало, теж можуть долучатися до цього руху.


Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Поліцейським Нікополя вдалося притягнути до відповідальності шахрайку

Читать наступну

У дитячому садку № 12 Нікополя палили сміття

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство