Діти вулиці

Діти вулиці
Картинка к: Діти вулиці

Сьогодні суспільство і держава визнали, що дитяча бездоглядність і безпритульність - одна з найбільш гострих серед проблем, що характеризують неблагополуччя українського суспільства.

Проблема «дітей вулиці» в Україні не дає про себе забути: щодня тисячі позбавлених домашнього тепла підлітків на наших очах вживають алкоголь, нюхають клей, жебракують та вчиняють злочини.

Головна причина, що породжує «вуличну» тему, - це криза родини. Дослідники затверджують, що й авторитет, і виховний потенціал українських родин зараз послабляється. Зниження рівня життя сімей з дітьми відбувається одночасно із значною трансформацією духовних цінностей населення. Це особливо хворобливо відбивається на положенні дітей: спостерігається загострення ситуації з дитячою бездоглядністю і соціальним сиротінням, а також безпритульністю.

17.06.2017 р. працівниками служби у справах дітей Нікопольської міської ради разом із працівниками сектору ювенальної превенції Нікопольського ВП ГУНП проведено спільний рейд «Діти вулиці», в місцях масового скупчення людей, а саме: територія міського пляжу, з метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей, так як вода, пляж – об’єкти підвищеної небезпеки.

В ході спільного рейду бездоглядних та безпритульних дітей не виявлено. Спеціалістами служби у справах дітей та працівниками Нікопольського ВП ГУНП проводилися бесіди з дітьми – підлітками щодо обережного поводження на воді, роз’яснювалися правила поводження в громадських місцях, а також правила дорожнього руху для дітей – велосипедистів.
Слід пам’ятати, що дитинство є найважливішим, самобутнім і неповторним періодом у становленні особистості. Саме в дитинстві закладаються фундаментальні якості особистості, які в майбутньому забезпечують її психологічну стійкість, позитивні моральні орієнтації, життєздатність, цілеспрямованість. Ці духовно-моральні основи не з’являються спонтанно, вони потребують позитивного соціального оточення, родинних зв’язків, позитивних прикладів і любові батьків.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Відкриття щорічного симпозіуму «СКІФІЯ, СКІФ та Я»

Читать наступну

Призов офіцерів запасу на військову службу

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство