Дитячий садок «Райдуга» зустрічав гостей після капітального ремонту

Дитячий садок «Райдуга» зустрічав гостей після капітального ...
Картинка к: Дитячий садок «Райдуга» зустрічав гостей після капітального ремонту

16 травня у КДНЗ № 29 «Райдуга» відбувся святковий концерт, присвячений відкриттю дошкільного навчального закладу після капітального ремонту. У рамках співпраці Нікопольської міської ради з Європейським Союзом та програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в дитячому садку були проведені заходи, спрямовані на енергозбереження.

Так, у закладі відремонтували покрівлю, встановили 26 металопластикових вікон, балконні блоки та сучасні двері. За умови участі в проекті, фінансування ремонтних робіт складалося з трьох частин: 143 тис. 652 грн. з місцевого бюджету, 127 тис. 450 грн. – фінансування проекту ЄС ПРООН та 14 тис. 270 грн. – кошти Громадської організації інвалідів «Аква».

На святкування до дитячого садка «Райдуга» завітали секретар міської ради Олександр Саюк, заступник міського голови Андрія Фісака – Ольга Коник, представник Проекту ЄС/ПРООН Олексій Скворцов, голова Громадської організації інвалідів «Аква» Антон Сєров, представники виконавчих органів міської ради, депутатського корпусу та працівники дитячого садка.

Завідуюча дитячого садка Маргарита Михайлюк висловила щирі слова вдячності міській владі та представникам проекту ЄС/ПРООН за створення комфортних умов для 127 маленьких відвідувачів навчального закладу.

Самі ж вихованці дитячого садка «Райдуга» приготували яскраві виступи, які нікого не залишили байдужим. На знак подяки за оновлення садочка почесним гостям вручили солодкі подарунки – печиво у вигляді розмальованих віконець.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Сімейні прогулянки Покровом

Читать следущую

Мешканка Нікополя здійснила нежіночу крадіжку

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие