Для учнів 11-х класів шкіл Нікополя провели військово-польові збори

Для учнів 11-х класів шкіл Нікополя провели військово-польові ...
Картинка к: Для учнів 11-х класів шкіл Нікополя провели військово-польові збори

Традиційно, в рамках шкільного предмету «Захист Вітчизни», наприкінці навчального року для учнів 11-х класів проводяться військово-польові збори. На них учні практично закріплюють отримані під час навчання знання. Так, нікопольські випускники побували на екскурсії у військовій частині.

Інструктори показали юнакам ручний протитанковий гранатомет та розповіли про цей різновид стрілецької зброї, призначеної для знищення броньованих цілей реактивними гранатами. Хлопці також отримали інформацію про тактико-технічні характеристики мін, їх властивості та як поводити себе на випадок виявлення міни. Старшокласникам було цікаво не тільки побачити як заряджати та розряджати справжній автомат АК-74, а й самостійно спробувати це зробити.

Також інструктори наочно продемонстрували захисне спорядження від зброї масового ураження та як треба надавати першу медичну допомогу.

Крім того, майбутні захисники Вітчизни мали змогу побачити побут солдат строкової служби.

Наступного дня на стадіоні школи № 20 випускники здавали нормативи прикладної фізичної підготовки. Треба було стрибнути в довжину з місця, підтягнутися на високій перекладині більше 10 разів та пробігти дистанцію 100 метрів на максимальній швидкості. Більшість юнаків добре впорались із цими завданнями.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Рух автобусів в поминальні дні

Читать наступну

Нікопольський дзюдоїст став «бронзовим» призером на Всеукраїнському турнірі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство