Дніпровські спортсмени завоювали медалі на Чемпіонаті світу з дзюдо

Дніпровські спортсмени завоювали медалі на Чемпіонаті світу ...

Ветеранська збірна Дніпропетровської області завоювала п’ять медалей на Чемпіонаті світу з дзюдо, який відбувся в Італії. З успішним виступом спортсменів 12 жовтня привітав начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

«Ветеранська збірна Дніпропетровської області з дзюдо дуже гідно виступила на Чемпіонаті світу в італійському місті Ольбії. Наші учасники завоювали п’ять медалей: дві золотих, одну срібну і дві бронзові. Ми дуже пишаємося нашими спортсменами», – зазначив посадовець і вручив спортсменам подарунки.

Крім цього, Олександр Осипов вручив віце-президенту Федерації дзюдо України Михайлу Кошляку, який завоював на змаганнях срібну медаль, почесну грамоту Дніпровської міської ради за внесок у розвиток дзюдо і міського спорту.

Спортсмен Олександр Венгер, якому 64 роки, привіз із Чемпіонату світу бронзову медаль: «Я змагався у віковій категорії 60-64 роки, тож я найстарший у команді. Можна було, звичайно, і краще виступити, але вийшло так. Цей досвід був для мене важливим, тому що я працюю тренером, і завжди цікаво відпрацювати прийоми на практиці».

Джерело https://vesti.dp.ua

Читати попередню

Український футбольний клуб став унікальним у Європі

Читать наступну

Свитолина претендует на звание лучшей теннисистки года

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство