До Нікопольської поліції принесли купу зброї

До Нікопольської поліції принесли купу зброї
Картинка к: До Нікопольської поліції принесли купу зброї

До органів дозвільної системи поліції протягом квітня 2018 року в рамках місячника здачі зброї громадяни принесли 15 одиниць газової зброї та пристроїв травматичної дії, 20 одиниць вогнепальної зброї та 2 одиниці холодної зброї, 2281 патрон, 4 гранати, 3 снаряди та 1 міна часів ВВВ.Про це повідомляє Нікопольський ВП ГУНП в Дніпропетровській області.

Всього правоохоронцями отримано 37 одиниць зброї – з них 9 із незаконного обігу.

Громадян, які під час місячнику добровільно здали в поліцію зброю, боєприпаси або вибухові речовини, від кримінальної відповідальності звільнялися.

Поліція еагадує, що за нелегальне зберігання зброї Закон, зокрема ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Водночас, згідно з ч.3 цієї ж статті ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Джерело https://nikopolnews.net

Читати попередню

Сессия со стрельбой депутатов в Никополе. ФОТО

Читать наступну

В Никополе мужчина украл у продавщицы телефон

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство