• 20 сентября 2021

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської ...
Картинка к: До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

З серпня місяця виникла затримка виплати щомісячної компенсації на продукти харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у зв’язку з недофінансуванням з державного бюджету зазначеної програми. Зазначена компенсація фінансується з державного бюджету через Мінсоцполітики.

Виплату щомісячної компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадянам, що належать до першої та другої категорії постраждалих, здійснює комунальний заклад «Центр здійснення соціальних виплат та надання інформаційно-консультативної допомоги з питань соціального захисту населення Дніпропетровської обласної ради».

Управління соціальної політики Нікопольської міської ради проводить нарахування цієї компенсації за заявою при взятті на облік. Всім громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи першої та другої категорії та перебувають на обліку в управлінні вона нарахована.

Зазначена компенсація буде виплачена при надходженні фінансування з державного бюджету.

Телефон для довідок (095) 435-99-89

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 

Читать предыдущую

Згадаємо поіменно всіх героїв Нікопольщини, які не шкодуючи свого життя, з честю та гідністю виконали священний обов’язок по захисту цілісності території нашої держави та її суверенітету

Читать следущую

Юні боксери Нікополя продемонстрували високий рівень підготовки

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие