До уваги отримувачів субсидії

До уваги отримувачів субсидії
Картинка к: До уваги отримувачів субсидії

Сьогодні жителів нашого міста, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні хвилює питання, чому до цього часу вони не отримали повідомлення про призначену субсидію з травня 2017 року.

У травні призупинилася дія субсидії для понад 28 тисяч сімей нашого міста. Субсидія буде відновлена лише після того, як управління отримає інформацію про доходи від Державної фіскальної служби. Це відбуватиметься «хвилями», так як подати до ДФС одночасний запит на понад 28 тисяч сімей (а ще додатково на кожного дорослого члена родини), немає технічної можливості. То ж виконання перерахунку потребує затрат часу. Після надходження інформації про доходи від державної фіскальної служби буде проведено розрахунок субсидії на неопалювальний сезон, про що зразу надамо повідомлення.

Нагадуємо, що повторно подавати заяву на оформлення субсидії необхідно буде лише тим, хто орендує житло, у кого відбулися зміни у складі сім’ї та отримував субсидію на тверде паливо. Для решти субсидіантів перерахунок проведемо автоматично, без повторного звернення.

Будемо постійно інформувати про стан проведення перерахунку та сподіваємось на Ваше розуміння та терпіння.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Нікополі побудують сонячну електростанцію

Читать наступну

Успішні виступи нікопольських дзюдоїстів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство