До уваги суб’єктів господарювання !!!

До уваги суб’єктів господарювання !!!

Настала пора опадання листя з дерев. Міська рада звертається до суб’єктів господарювання усіх форм власності, про необхідність своєчасного прибирання опалого листя на об'єктах загального користування та на закріплених для прибирання територіях нашого міста.
Згідно з «Правилами благоустрою території міста Нікополя», у період листопада, опале листя необхідно своєчасно збирати і вивозити.
Спалювання листя суворо заборонено та тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- штраф - 170-340 грн. ст.77/1 «Про самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків»;

- штраф - 340-1360 грн. ст.152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів»;

- штраф - 850-1700 грн. ст.82 «Порушення правил складання, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів».

Спалювання листя надзвичайно шкідливе для здоров’я людини та природи. Шкідливі домішки, при попаданні в органи дихання разом з повітрям, стають причиною виникнення захворювань дихальних шляхів, серцевих нападів, алергічних реакцій. Часто біля вогнищ можна побачити дітей, вплив диму на їх організми особливо небезпечний. Спалювання листя може спричинити інші довгострокові проблеми зі здоров’ям.
Cпалювати опале листя на території міста категорично заборонено !!!

З метою недопущення створення небезпечних умов для проживання у нашому місті, закликаємо забезпечити на підпорядкованих територіях дотримання екологічно-правових та санітарно-гігієнічних вимог при збиранні або вивезенні опалого листя.


Шановні громадяни! Не спалюйте листя, гілля, не робіть шкоди своєму здоров’ю та навколишньому середовищу, в якому мешкаєте Ви та Ваші родини.

 

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Продукцію місцевих товаровиробників – на експорт!

Читать наступну

Обережно! Отруєння дикорослими грибами!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство