До увагу внутрішньо переміщених осіб

До увагу внутрішньо переміщених осіб

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (із змінами), передбачено, що фізична ідентифікація клієнта, якому відкрито поточний рахунок в установах публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» для отримання пенсії, до отримання ним в установленому порядку платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідчення, буде здійснюватися кожні три місяця з дня відкриття рахунка.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 186 внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», а саме перша фізична ідентифікація клієнта здійснюється установами публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” до 1 травня 2017 року.

Увага! Внутрішньо переміщеним особам, які раніше не зверталися за оформленням електронного пенсійного посвідчення потрібно обов’язково звернутися до Нікопольського відділу обслуговування громадян управління Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області (при собі мати: паспорт; ідентифікаційний номер; довідку про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території; фото 2,5х3).

Прийом проводиться в приміщенні управління на 2-ому поверсі (каб. № 202), за адресою: м. Нікополь, пр. Трубників, 11- Б. Телефон диспетчерської служби 691-783.

Начальник Нікопольського відділу обслуговування громадян

Морозова Наталя Василівна

Джерело http://ntm.net.ua/

Читать предыдущую

Лекарства , которые вызывают смерть

Читать следущую

Рисунок в ладонях

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие