До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!
Картинка к: До уваги суб’єктів господарювання!

Відділ з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу повідомляє про розширення інформаційної бази для експортоорієнтованих підприємств, в т.ч. малого і середнього бізнесу:

1. www.ukrexport.gov.ua - веб-портал "Державна підтримка українського експорту" (створений на базі Міністерства економіки України), який має на меті забезпечити українських та іноземних суб'єктів господарської діяльності інформацією щодо законодавчої та нормативно-правової бази з питань зовнішньоекономічної діяльності в Україні та в країнах перебування Торгово-економічних місій України, а також сприяє пошуку зарубіжних партнерів для самостійного налагодження суб'єктами господарської діяльності співробітництва з іноземними партнерами (Див. посилання на веб-порталі «Пошук партнерів»).

2. www.ukrdzi.com.ua та www.eximbase.com - інтернет-сайті, створені на базі Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків "Держзовнішінформ", включають бази даних комерційних пропозицій іноземних компаній та тендерних пропозицій з-за кордону з вільним доступом для українських підприємців, у тому числі суб'єктів малого та середнього підприємництва, та пропозицій українських компаній до закордонних ділових партнерів.

Пропозиції щодо вдосконалення даних ресурсів для оптимізації практичної допомоги підприємствам в пошуках партнерів за кордоном надаються в електронному вигляді на адресу відділу з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу: nikabiznes@en.net.ua

Читать предыдущую

Згідно з планом роботи відділу освіти і науки та методичного кабінету:

Читать следущую

Основні Новорічні Заходи

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие