Дорогі нікопольці! Любі діти, шановні дорослі!

Дорогі нікопольці! Любі діти, шановні дорослі!
Картинка к: Дорогі нікопольці! Любі діти, шановні дорослі!

Сьогодні вночі країною почне подорожувати Святий Миколай. Із приходом цього свята, що відкриває двері Новому року, кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, що під силу лише Святому. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра.

Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята, аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної нікопольської дитини.

Від усього серця вітаю зі святом! Бажаю міцного здоров'я та веселого настрою. Нехай щедрий Святий принесе мир, щастя, злагоду вашим родинам та благополуччя нашому місту. Нехай добро й милосердя єднають всіх нас заради щастя наших дітей!

Любі маленькі нікопольці і нікопольчаночки! Нехай у зимові морози зігріває вас тепле свято, а Святий Миколай  - Покровитель нашого рідного міста, здійснить усі ваші найзаповітніші бажання!

Бажаю гарного настрою, радості, веселого свята та гарних подарунків – нехай маленьких, але подарованих від щирого та люблячого серця дорослої людини!


З найкращими побажаннями, Сергій СТАРУН, міський голова

Читать предыдущую

Шановні енергетики Нікополя!

Читать следущую

Отраслевые советы предпринимателей в городе Никополь

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие