«Дорожна мафія» Дніпропетровщини. Викрито ще одного високопосадовця

«Дорожна мафія» Дніпропетровщини. Викрито ще одного високопосадовця...
Картинка к: «Дорожна мафія» Дніпропетровщини. Викрито ще одного високопосадовця

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в області ДЗЕ НП України в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом привласнення бюджетних коштів під час ремонту автомобільних доріг (ч.5 ст.191 КК України) викрито начальника Служби автомобільних доріг в області.

Повідомляється, що між Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області та ДП «Дніпропетровський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» було укладено договір про надання останніми послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення загального користування. При цьому вказаний посадовець, зловживаючи службовим становищем, здійснюючи тиск на своїх підлеглих, наказав останнім підписати завідомо неправдиві офіційні документи – акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що зазначені у них роботи не виконувались взагалі. Через це державі спричинено збитки у понад 1 млн грн.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем).

Крім цього, триває судовий розгляд у кримінальному провадженні, про мова про яке йшла на початку матеріалу. Провадження відкрито відносно директора ДП «Дніпропетровський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», його батька – заступника директора філії ДП «Дніпропетровський автодор», племінниці заступника – головного бухгалтера філії «Дніпропетровський автодор» та наближеної до них особи - начальника філії «Дніпропетровський автодор», діями яких державі спричинено понад 3 млн грн збитків.

А в цей час мешканці Дніпропетровщини продовжують їздити по жахливим дорогам області, ризикуючи життям та «вбиваючи» свої автомобілі.

Источник: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

На въезде в Никополь появилась новая стела

Читать наступну

Под Никополем оштрафовали перевозчиков, разбивающих дороги

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство