• 19 сентября 2021

Два гран-прі принесли рідному Покрову вихованці Школи мистецтв

Два гран-прі принесли рідному Покрову вихованці Школи мистецтв...
Картинка к: Два гран-прі принесли рідному Покрову вихованці Школи мистецтв

Для вихованців школи весна стала плідною на звершення, надихнула до творчих пошуків, які вони майстерно представили одразу на двох масштабних конкурсах.

Цими вихідними сонячна дівчинка Ліза Халявченко-Бабич предстала перед журі Всеукраїнського конкурсу «Зоряні мости», що проходив у Києві, і як музикант, і як художник. Особливий погляд особливої дитини розкрив дивовижний світ, де гармонійно сплелися два мистецькі напрямки. Ліза виступала соло і разом зі своїм викладачем Оленою Семенухою, отримавши перший приз конкурсу. Її малюнки, створені у художньому відділі школи, викладач Тетяна Думчикова, були удостоєні найвищої винагороди – гран-прі.

Гран-прі п’ятого міжнародного конкурсу «Парад талантів», що пройшов у Дніпрі, завоювала і Анастасія Прядко. Наші вокалісти, вихованці Ірини Кузнєцової були неперевершеними, що відзначило журі. Кубок переможця отримав вокальний ансамбль «Райдужні нотки», дует Вікторії Мамонової та Анастасії Прядко. До того ж Вікторія стала дипломантом третього ступеня у вокальному виконанні, сріблом винагороджена Олександра Яриш.

Достойно виступили і інструменталісти. Наймолодший з делегації Покрова – піаніст МаркУгнівенко, викладач Наталія Остапчук, став дипломантом першого ступеня. Сріблом нагороджено бандуристку Варвару Сізову, викладач Наталія Горб.

Юні музиканти показали високий рівень підготовки, дивовижне відчуття матеріалу, розуміння естетики виступу, про що говорило журі, викладачі провідних профільних навчальних закладів країни, відзначивши Покров як місто, де плекають таланти. Конкурси, що тривали декілька днів і зібрали творчі делегації не лише з України, а й Зарубіжжя, представляли велику сценічну конкуренцію, яку наші діти достойно витримали. За словами директора школи Павла Філіна-Юркова, такий здобутки – це результат цілеспрямованої роботи, творчого тандему учня й викладача, що є запорукою музичного росту.

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читать предыдущую

И вновь об автодорожной логистике в городе

Читать следущую

Слова безмежної шани й подяки – ветерану. ФОТО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие