Екстрена сесія у Нікополі: «Невже люди думають, що депутати – це товстосуми?»

Екстрена сесія у Нікополі: «Невже люди думають, що депутати – ...
Картинка к: Екстрена сесія у Нікополі: «Невже люди думають, що депутати – це товстосуми?»

Екстренне засідання міськради провели депутати Нікополя 3 лютого 2018 року. Причиною стало поранення їх колеги Олександра Рибакова, що сталося внаслідок вибуху гранати поблизу його домівки.

Як звітував на позачерговій сесії заступник начальника Нікопольського відділу поліції Юрій Сидорук, відкрито кримінальне провадження по статтях:

– замах на умисне вбивство;
- погроза або насильство щодо судді або її близьких родичів, у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя (дружина Рибакова – Валерія – суддя Нікопольського міськрайонного суду – ред.);
- умисне знищення чи пошкодження майна судді.

Ніяких інших подробиць справи ні Сидорук, ні прокурор Нікополя Сергій Сидоров більше не розголосили, посилаючись на таємницю слідства. Колега Рибакова по ГО «Громадська сила» Вадим Колесник, спілкучись із заступником поліції, обурився неналежною якістю системи відеонагляду у Нікополі.

- Нічого ж не зрозуміло з тих камер. Особливо із настанням сутінок. Навіть не розгледіти, чи то чоловік, чи жінка у кадрі!

Однак Юрій Сидорук запевнив, що система відеонагляду дуже допомагає у роботі поліції і закликав владу, ОСББ і просто свідомих нікопольців ще більше нарощувати кількість камер у місті.

Ще один колега Рибакова – депутат Сергій Піддубний - наголосив, що треба розглядати цей злочин не тільки по відношенню до Олександра Михайловича, але й до його дружини-судді. Наприклад, нікопольскі судді вже написали відповідне звернення, де зазначили, що злочинна діяльність щодо органів правосуддя у Нікополі набуває системного характеру (згадайте випадок з Тапаєвим та трагічним вибухом двох гранат у приміщенні міськрайонного суду).

Піддубний висловив своє бурення стосовно атмосфери, що склалася навколо злочину проти родини Рибакових.

- Що це за формулювання у соц.мережі: кожному депутату – по гранаті у кишеню? Люди майже радіють, що у їх обранця сталася така біда. Невже вони думають, що депутати – це товстосуми, які не знають, куди дівати гроші, але всі поголовно знають, як їх красти? Я гадаю, що це – нав’язана кимось згори думка. Суспільство зомбується. Повністю відсутня самосвідомість у громадськості! Ну дивіться, як живуть депутати минулих скликань – медики, соц. працівники, вчителя. Невже вони нахапали собі мільйони завдяки депутатській діяльності?

Фіналом позачергової сесії стало звернення депутатьского корпусу до вищих ешелонів влади стосовно небезпечної ситуації, що склалася у місті Нікополь. Народні обранці попросили правоохоронні органи України тримати на контролі розслідування справи родини Рибакова.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Хто поставив нікопольску школу на колеса?

Читать наступну

Грип у Нікополі шаленіє

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство