Електробус між Нікополем та Дніпром. Що думає про це мер?

Електробус між Нікополем та Дніпром. Що думає про це мер?
Картинка к: Електробус між Нікополем та Дніпром. Що думає про це мер?

Поки одні ще не можуть оговтатися від новорічних свят, інші вже активно торують нікопольцям шлях у майбутнє!

Пам’ятаєте, ми писали про ініціативу двох містянок – мами і доньки Есаулових – прокласти тролейбусну лінію (або пустити електробус) від Нікополя до Дніпра? Багато тоді людей висловило думку з цього приводу. Одні підтримували ентузіасток, інші – висміювали за рожевість мрій. Та, керуючись думкою, що якби слухати тільки критиків, то людина й у космос би не полетіла, жінки продовжують прокладати шлях для екологічного, комфортабельного, економного транспорту між Нікополем та обласним центром.

Після матеріалу активістки встигли ще раз полистуватися з Міністерством інфраструктури. А 15 січня 2018 року прийшли на прийом до нікопольського мера. Бо, згідно з отриманою відповіддю Мініфраструктури, для того, аби питання з налагодженням транспортного електрозв’язку між Нікополем та Дніпром зрушило з місця, у першу чергу необхідна добра воля нашої місцевої влади. За нею молодша Есаулова (Наталя) і прийшла на прийом до нікопольського голови та його заступників.

- Наразі ми збираємо підписи всіх, хто бажає отримати такий зручний транспорт у користування, - повідомила Наталя. – Спочатку ми піднімали питання про те, аби пустити від Нікополя до Дніпра електричку. Але коли дізналися, що навіть колій таких немає, зрозуміли, що електротранспорт на автошляху – наш останній шанс. Ми живемо під боком у найбільшої в Європі атомки! Нам повинні бути якісь преференції від такого вимушеного сусідства? Наразі багато і молодих, і похилих нікопольців їздять в обласний центр. Перші на навчання/роботу, другі – на лікуання. А проїзд маршруткою – дорогий та не дуже зручний. Тим паче, що такий вид транспорту – забруднює довкілля. Отож, запустити електротранспорт до Дніпра, при вашій всебічній підтримці, то буде велика корисна справа!

- Ми згодні написати відповідний лист на ім’я Міністерства інфраструктури. Це не проблема, - повідомив Андрій Фісак. – Та яку відповідь ми отримаємо, ось питання.

- Якщо ми вже декілька років не можемо домогтися, аби побудували кільцеву дорогу навколо Нікополя.., - додав заступник мера Сергій Тихенко.

- Так, за попередніми підрахунками, на таку 4-х смугову дорогу необхідно витратити 400 млн грн (майже половина річного бюджету Нікополя). 2-х смугова обійдеться вдвоє дешевше. Але наразі дороблюють кільцеву навколо Дніпра. А потім подивимося. Ні, не тому що обласний центр кращий за наше місто. Просто там трафік більший. Автошлях навколо Дніпра нагальніший. Але ми вас зрозуміли. Ваше питання теж актуальне. Ми піднімемо його на засіданні профільної депутатської комісії.

Нагадаємо, що перший електробус українського виробництва вже запущений у м. Львів. Від нашої підтримки ініціативної групи залежить, як швидко таке свято завітає і на наші дороги.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Рідні… Випадок у ветлікарні в Нікополі

Читать наступну

Лучше раньше, что бы потом не говорили... 26 января состоится сессия

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство