Енерджі Трейд Груп - лідер серед постачальників газу для малого і середнього бізнесу

Енерджі Трейд Груп - лідер серед постачальників газу для малого ...

Ринок приватного газу в нашій країні активно почав розвиватися з 2015 року. До сьогоднішнього дня в Україні було видано понад 500 ліцензій, які активно використовують вітчизняні та іноземні компанії.

За ці кілька років лідер в енергетичному сегменті Енерджі Трейд Груп зміг налагодити і скоординувати велику мережу представництв по всій території України. В цьому році в планах Енерджі Трейд Груп покрити своїми офісами усі регіони України. Такий розвиток пов'язаний з серйозними цілями і можливостями компанії Енерджі Трейд Груп. Стратегія компанії скоординована на малий і середній бізнес, і, завдяки цьому, кількість клієнтів постійно росте. Безсумнівно, робота в даному сегменті передбачає розвинену мережу представництв компанії Енерджі Трейд Груп і прямий зв'язок з клієнтом.

У чому успіх Енерджі Трейд Груп?

Істотний підйом компанії Енерджі Трейд Груп фахівці також пов'язують з її правильною позицією до IT-розробок і діджіталізаціі. На сторінці Енерджі Трейд Груп в мережі інтернет доступний електронний кабінет клієнта, де він має можливість в онлайн режимі укласти договір, вносити вартість природного газу, електроенергії і вести документообіг онлайн застосовуючи електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Крім цього, Енерджі Трейд Груп займається не тільки постачанням природного газу, а й електроенергією. У березні нинішнього року компанія Енерджі Трейд Груп надала дану послугу, яка миттєво виявилася популярною, адже клієнтові набагато простіше оплатити енергоносії одним рахунком. Сьогодні компанія Енерджі Трейд Груп керується стратегією розвитку, адже саме така ставка сприяє високому рівню сервісу і залученню багатьох клієнтів.

Енерджі Трейд Груп не відстає від сучасних технологій

Сучасні технології в компанії Енерджі Трейд Груп використовуються на всіх рівнях, адже працює мультиканальна система комунікації з клієнтами, завдяки якій завжди підтримується прямий зв'язок онлайн за допомогою чат-бота або дзвінка в кол-центр. Можливість скласти договір онлайн завжди залишається в електронному кабінеті клієнта Енерджі Трейд Груп.

При цьому компанія Енерджі Трейд Груп створила також і нестандартний сервіс для своїх клієнтів. Зважаючи на це тільки послуга «Газовий адвокат» за підтримки фахівців енергетичного провайдера надає професійний консалтинг, що стосується переходу до іншого постачальника. Дана послуга включає повністю безкоштовний супровід для клієнтів Енерджі Трейд Груп і ведення всієї необхідної документації.

Читати попередню

Специфика заработка на бинарных опционах

Читать наступну

Работа в Чехии для женщин

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство