Епідемія не згасає. Покров на карантині

Епідемія не згасає. Покров на карантині
Картинка к: Епідемія не згасає. Покров на карантині

Таке рішення прийнято 5 лютого на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до повноважень якої входить забезпечення у Покрові санітарного благополуччя.

За інформацією керівників освітніх та медичних закладів упродовж останніх днів спостерігається значна динаміка зростання захворюваності на ГРВІ.Від суботи кількість хворих зросла на 49%.

Через захворювання на заняттях були відсутніми 390 школярів. Торкаючись географії розповсюдження, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Ліснича зазначила, що вірусна інфекція поширюється зі старої частини міста, охопила центр, поки що незначна кількість фіксується у 35-му мікрорайоні та одиничні - у 36-му.

Аби обмежити темпи розповсюдження вірусної інфекції та зберегти здоров’я дітей, прийнято рішення про призупинення навчального процесу по школах та навчально-виховних комплексах.

Оскільки ситуація по дитячим садочкам щодо захворюваності залишається стабільною, там обмежаться введенням протиепідемічного режиму. Посилять контроль за відвідуванням, інтенсивність санітарно-гігієнічних процедур, обмежать проведення масових заходів.

До відновлення епідемічного благополуччя будуть скасовані і загальноміські масові заходи.

На засіданні комісії мова йшла і про інші інфекційні захворювання. За даними медиків, кору у місті немає. Охоплення щепленням 92% населення міста, свідчить про сформований колективний імунітет.

Немає і дифтерії в місті. Проте рівень охоплення вакцинацією значно нижчий за кору. Останній раз масово вакцинація проводилася у 1996 році. Наразі вакцина є, мешканців міста запрошують пройти вакцинацію.

Джерело  http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе женщина травмировалась, попав в ловушку люка

Читать наступну

Вчера Никополь был засыпан снегом. Как справляются коммунальщики?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство