Андрій Фісак звітував перед нікопольцями про свою роботу у 2016 році

Андрій Фісак звітував перед нікопольцями про свою роботу у 2016 ...

27 грудня у приміщенні КЗ «НКДЦ» міський голова звітував перед нікопольцями про свою роботу у 2016 році перед. Очільник міста розказав про доходи, проблеми і досягнення Нікополя. Після річного звіту Андрій Фісак відповів на питання присутніх. Люди цікавились ремонтом доріг у приватному секторі, долею виділених екологічних коштів, громадськими туалетами тощо.

Звіт міського голови про роботу у 2016 році заздалегідь не був анансованим. Інформація про нього з'явилась на сторінці міськради у Фейсбуці 27 грудня о 14.00 (за 2 години до початку). Нам же зателефонували з прес-служби міськради о 12.00. Погане інформування населення обурило нікопольців, адже багато бажаючих не змогли попасти на захід. Так, заступник голови Нікопольської організації НСЖУ Юлія Бєлік прокоментувала ситуацію: «Нікопольська спілка журналістів не була проінформована про цей захід. Правління спілки дізнались пізно і теж з ФБ. Це вперше в історії звітів всіх міських голів захід не був анонсованим і став закритим, як для пересічних мешканців, так і для ЗМІ» Проте, деякі члени НСЖУ – співробітники місцевих редакцій до зали НКДЦ все ж таки потрапили.

Слід зазначити, що остання була заповнена «до країв».

На початку заходу Андій Фісак пояснив, чому так пізно опублікували його анонс. За словами мера, враховуючи розмір приміщення (а це приблизно 260 місць – авт.), запросили лише голів громадських організацій, ОСББ та квартальних комітетів.
Можна було побачити 27 грудня серед присутніх і депутатів міської ради, співробітників виконкому, працівників комунальних підприємств та бізнесменів.

Джерело http://nikopolnews.net/

Читать предыдущую

Великий Мор

Читать следущую

Сесія Нікопольської міськради. Бюджет. Скандал. Електроенергія. «Благодать». ВІДЕО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие