Фахівців навчали як допомагати батькам дітей з особливими потребами

Фахівців навчали як допомагати батькам дітей з особливими потребами...
Картинка к: Фахівців навчали як допомагати батькам дітей з особливими потребами

5 та 6 листопада в Нікополі відбувся навчальний семінар за темою «Формування послуги раннього втручання у Дніпропетровському регіоні». Девіз заходу: краще втрутитися в проблему, ніж проблема втрутиться в наше життя.

Учасниками семінару стали методисти, психологи, логопеди, лікарі первинної медико-санітарної допомоги та соціальні робітники Нікопольського району, Марганця та Покрова, де ще немає Служб раннього втручання.

Досвідчені фахівці з Дніпра, Одеси та Нікополя розповіли присутнім як це зробити та для чого це вкрай необхідно. Громадська організація «Ангел дитинства» вже 10 років поспіль займається правами людей та дітей з інвалідністю в Дніпропетровському регіоні.

– Коли дитина народжується з якимись особливостями по здоров'ю – це шок і трагедія в родині, і не кожен готовий в цьому стані жити, – говорить голова ГО «Ангел дитинства» Наталя Алексєєва. – Тому дуже важливо з перших місяців життя дитини допомогти родині прийняти її, а не здати до спецзакладу. Дуже важливо зберегти сім'ю, дитину в цій сім'ї і якість життя цієї сім'ї.

Наталя Алексєєва наголосила, що на сьогодні комунікація між міністерствами соціального захисту, освіти та охорони здоров'я дуже важка, є проблеми, тому за допомогою проведення саме таких семінарів фахівці створюють комунікацію між владою, фахівцями та батьками дітей з особливими потребами.

У Нікопольському інклюзивно-ресурсному центрі є Служба раннього втручання. Працівники Служби презентували присутнім свій досвід роботи.

Всі, хто прослухав навчальний семінар, отримали багато важливої інформації для запровадження послуги раннього втручання. Якщо таких Служб в Дніпропетровському регіоні стане більше, це забезпечить впровадження в життя національної стратегії у сфері прав людини.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Міський голова Андрій Фісак з навчальним візитом відвідав Південну Корею

Читать наступну

Алесандр Якимец… Через тернии к звездам…ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство