Фестиваль документального кіно Docudays UA відбудеться онлайн

Фестиваль документального кіно Docudays UA відбудеться онлайн
Картинка к: Фестиваль документального кіно Docudays UA відбудеться онлайн

Фестиваль документального кіно Docudays UA вперше відбудеться онлайн. У зв'язку з обмеженнями на проведення масових заходів, які діють в Україні на час карантину, 17-ий фестиваль документального кіно Docudays UA відбудеться з 24 квітня до 3 травня в онлайн-форматі.

У межах фестивалю буде 45 онлайн-трансляцій правозахисних заходів RIGHTS NOW! та подій майстерні документалістики DOCU/КЛАС. Щовечора на глядачів чекатиме нова серія «Села» від французької режисерки Клер Сімон. Також понад 50 стрічок будуть у безкоштовному доступі до 10-го травня на платформі DOCU/SPACE.

Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. За можливості, можна сплатити за перегляд довільну суму або зробити благодійний внесок на сайті фестивалю.

«Це рішення сповнене викликів та експериментів, адже ми будемо першим українським кінофестивалем онлайн. Ми хочемо, аби Docudays UA-2020 став для наших глядачів та глядачок підтримкою та унікальним досвідом. Цьогоріч до нього зможе долучитись вся Україна, а всі кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними», — повідомили організатори фестивалю, подякувавши усім донорам та партнерам, режисерам та режисеркам фестивальних стрічок за солідарність та сприяння у втіленні заходу.

Детальніше https://docudays.ua/

Читати попередню

«Антивирусная» картина никопольской художницы попала на международную онлайн арт-выставку

Читать наступну

Юні музиканти гідно представили рідне місто на міжнародному фестивалі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство