Фонд «Дітям Нікополя» запрошуює до співпраці

Фонд «Дітям Нікополя» запрошуює до співпраці

Організація громади «Нікопольський регіональний благодійний фонд «Дітям Нікополя» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Впровадження інноваційних технологій в медичну сферу м. Нікополя.

Електронна медична карта та е-ліки»:

  • Розробка ПЗ шини інтеграції для встановлення клієнтського додатку «веб-клієнт».
  • Поставка та адаптація ліцензованого ПЗ для користувачів системи Замовника з розробкою та інтеграцією додаткових окремих модулів та рішень.
  • Інсталяція програмного забезпечення на серверах та робочих комп’ютерах Замовника, налаштування ПЗ (створення робочих кабінетів, графіків тощо), адаптація програмного забезпечення (налаштування шаблонів документів, звітів тощо), навчання персоналу Замовника роботі з системою, інтеграція електронної карти пацієнта з діагностичним обладнанням, а саме: УЗД, рентген, КТ, МРТ).
  • Налаштування клієнтського додатку «веб-клієнт».
  • Налаштування мобільних додатків для IOS і Android.

Підрядники повинні мати відповідну кваліфікацію та досвід постачання програмного забезпечення подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1, каб. 10, Нікопольський регіональний благодійний фонд «Дітям Нікополя».

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і в запечатаному вигляді повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 13:00, 15.05.2017 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, 2-ий поверх, малий зал. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (066) 373-31-14; (066) 900-03-39; (050) 255-20-11; (099) 114-95-20.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

За кражу газа житель Никопольского района заплатит штраф 425 тыс.грн

Читать следущую

Надання субвенції

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие