Фотопроект «Майбутнє України»

Фотопроект «Майбутнє України»
Картинка к: Фотопроект «Майбутнє України»

Фотограф з Нікополя, Сергій Талочко розпочинає фото проект заради придбання спеціалізованого авто для громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква».

- Мене звати Сергій Талочко, я фотограф, і моя мрія - бачити щасливих людей в щасливій Україні - написав ініціатор проекту на своїй сторінці у Фейсбук. Я маю план, як це зробити. Протягом 2015-2016 рр., знімаючи проект «Добрі фото Львів», а це більше 10 000 портретів, я мав нагоду поспілкуватися з величезною кількістю людей. З багатьма учасниками проекту, ми говорили про їх мрії та цілі, як вони бачать майбутнє України і, що думають про життя в нашій державі. За рік проекту я зробив невтішний висновок - дуже мало людей насправді знають, чого бажають від життя. Мрії для них є чимсь нездійсненним та неосяжним, а життя в Україні - не найкращою перспективою. Від багатьох чув про бажання виїхати за кордон або відправити туди своїх дітей, а ті, хто готовий залишитися на Батьківщині все ще чекають, що до влади прийдуть нові діячі, які змінять країну та їх життя на краще. Розчарування та зневіра, відсутність мотивації, а основне - нерозуміння того, що якісні зміни у житті та розквіт України можливі лише за умови свого особистого розвитку.

Саме час брати відповідальність на себе!

Саме час перестати тікати від проблем чи перекладати їх вирішення на чужі плечі.

Саме час братися і діяти!

Саме тому, в мене народилась ідея зробити мотиваційний фотопроект «Майбутнє України»та присвятити його тридцятій річниці незалежності України.

Суть проекту:

КРОК 1.

Кожен, хто хоче взяти участь у фотопроекті «Майбутнє України», має зібратися разом з сім’єю та, на звичайних аркушах, написати про свої бажання, мрії та плани. Що це може бути? Власний будинок, освіта, робота… А, може, подорожі, втілення креативних ідей та проектів. Записати все, що заставляє серце битися частіше. А ще, записати пару речень про те, якою ви бачите СВОЮ Україну. Якщо хочете - можете намалювати або зробити фотоколаж. Головне - візуалізувати на папері - що є першим кроком на шляху до втілення вашої мрії.

КРОК 2.

Моя задача - зафіксувати момент візуалізації вашої мрії. Я буду їздити по Україні та фотографувати Вас та Ваші сім’ї з цими аркушами-мріями, щоб візуалізувати Майбутнє України. Кожен учасник не лише побачить своє фото на сайті проекту та на сторінках в соцмережах, а й отримає надруковане фото розміром 32х45 см. Частина коштів, зібраних під час проекту, піде на придбання спеціалізованого авто для людей з інвалідністю – для того , щоб вони ніколи більше не «залазили» в маршрутки на руках!!! Вони мають таке ж право на достойне життя в усіх його проявах, як і решту громадян України.

Допомагаючи іншим - ти допомагаєш собі !!! Необхідно кожного дня нагадувати собі про фокусування на зафіксованих мріях та цілях.

В планах проїхати 25 областей України. Працювати в різних містах та селах кожної області по 2-7 днів (в залежності від кількості населення та бажаючих взяти участь у проекті).

Мета проекту: Придбання спеціалізованого авто для людей з інвалідністю, а саме, для громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква», що стала родиною для великої кількості наших громадян з особливими потребами. Частина коштів зібраних під час проекту піде на покупку цього авто.

Майбутнє держави залежить від Тебе і від Мене! Від наших маленьких та великих кроків та наших спільних добрих вчинків! Від сміливості брати на себе відповідальність за життя та майбутнє не лише своє, а й тих, хто навколо Тебе!

Візуалізуй свою мрію і починай йти до її втілення. Щасливий ти, щаслива сім’я - нова щаслива Україна! Питання дуже просте: Чи ти дійсно маєш бажання, щось змінити? Пройти повз, або спробувати допомогти іншим?

Умови участі в фото проекті «Майбутнє України»:

1. Проект працює за рахунок фіксованих пожертв за участь, частина суми перераховуються на рахунок для придбання спеціалізованого авто для людей з інвалідністю, а саме, для громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква» з поміткою «Автобус»

2. Фотозйомка буде проводитися в приміщенні чи студіях , торгово - розважальних центрах міст, які забажають взяти участь у проекті.

3. Додатково: всi бажаючi зможуть зробити сiмейне фото або портрет в стилi "Добрi фото" за фiксовану пожертву.Мінімальна економічно обґрунтована кількість учасників в іншому місті з відстанню від Львова понад 200 км приблизно 75-100 людей. Понад 750 км -- 100-150 людей.

4. Всі комерційні підприємства можуть стати спонсорами проекту по домовленості.

5. Всі бажаючі зможуть зробити благодійний внесок на рахунок громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква» з поміткою «Автобус».

6. Внесок за участь в проекті 300 грн. Ви отримуєте 1 якісно фотополіграфічно надруковане фото розміром 32х45 см. З доставкою в Ваше місто** на протязі 2 тижнів. (**Всі фото будуть упаковані та надіслані в одне місце з якого можна буде забрати самостійно)

7. Проект не несе в собі жодної політичної реклами, тому ми не будемо планувати співпрацю з політичними партіями.

8. Розглянемо всі пропозиції допомоги.

Запис по тел.: (097) 695-04-00

Читати попередню

Сергею Журавлеву срочно нужна кровь

Читать наступну

В шахматно-шашечном клубе завершился Чемпионат города среди юношей

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство