Гель для нарощування нігтів: особливості та види

Гель для нарощування нігтів: особливості та види
Картинка к: Гель для нарощування нігтів: особливості та види

Доглянуті нігті та красивий манікюр захоплюють й привертають увагу. Щоб підтримувати таку красу, набувають спеціальний гель для нарощування нігтів. Це безпечний склад, який дозволяє створювати будь-яку форму та розмір нігтьової пластини. Її унікальною особливістю стає не стільки краса, скільки довговічність.

 

Види продукції

Для нарощування нігтів використовують виняткові матеріали, які представлені в широкому асортименті. Відмінності полягають в способі застосування, призначення, складі та консистенції. До класичного жорсткого гелю додалися ще й інноваційні продукти. У лінійці гелі для нарощування нігтів:

  • Моделюючі або конструюючі. Саме такий склад використовували найпершим. Речовина густа та прозора, здатна самостійно вирівнюватися, створена для формування нігтя потрібної довжини. Використовують виключно для роботи на формах. Для полімеризації складу потрібна УФ-лампа.
  • Однофазні. Застосовують для нарощування в один сеанс. Для роботи майстру не буде потрібно основа та топове покриття, консистенція достатня для вирівнювання, що полегшує роботу та формування нігтьової пластини.
  • Трифазні. Професійна система, яка складається з декількох засобів. Процес нарощування буде виконаний в три етапи, для чого майстру буде потрібно більше часу, ніж при використанні однофазного складу. Трифазні гелі використовують в салонах.

Продукція може бути у вигляді пластиліну, гелю, пасти, склад не завжди прозорий. На вибір запропоновані кольорові, матуючі та засоби з гліттером.

Особливості вибору

гель для нарощування нігтів

Для створення рівних та гладких, міцних та міцних нігтів використовують різні склади. Щоб вибрати якісну продукцію, рекомендовано надавати перевагу гелям:

  • з в'язкою та густою, але м'якою й податливою консистенцією;
  • під конкретну систему нарощування;
  • одного виробника (не варто змішувати матеріали різних брендів);
  • для полімеризації в ультрафіолетовій лампі (матеріал виключає використання сушки, тому залишається більш стійким);
  • без неприємного запаху (сильний хімічний свідчить про наявність у складі небезпечних речовин, які заборонено використовувати в ряді країн).

При покупці рекомендовано звернути увагу на продукцію з нормальним терміном придатності. Якщо час закінчується, склад може надмірно згуснути, його для формування нігтьової пластини потрібно багато. Часто продукція з вичерпаним терміном придатності не може бути використана.

Читати попередню

Велпанат (Софосбувир и Велпатасвир): инструкция, цена, купить в Украине

Читать наступну

Каким должен быть стол мастера маникюра?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство